Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00

Víte, že už nikdy nemusíte mýt nádobí?

Myčky Beko to totiž umyjí za vás, a to i ty nejpřipečenější zbytky bez odmáčení.

Síla trysek AquaIntense® myčky v kombinaci s kapslemi Finish perfektně umyjí a vyleští vše od hrnců a příborů až po porcelánové nádobí a křehké sklenice.

Podívej se jak to funguje
Kupte si myčku Beko AquaIntense® nebo CornerIntense™ a získejte kapsle Finish na půl roku mytí zdarma!

Pořiďte si právě teď myčku Beko s ramenem AquaIntense® nebo CornerIntense™ a získáte ke svému nákupu balení kapslí Finish zcela zdarma, což vám vystačí na půl roku mytí.

Proč jsou myčky Beko tak skvělé?

Umyje i ty nejpřipečenější zbytky bez odmáčení a drhnutí

Rádi pečete, ovšem pak to nádobí?! Neustále bojuje s připálenými zbytky? Speciální rameno AquaIntense® si s tím poradí! Umyje totiž i hodně odolné nečistoty. Nemusíte proto nic namáčet, drhnout ani předmývat v ruce.

Perfektně umyté nádobí v celé myčce

Bojíte se, že nádobí v rozích myčky nebude dostatečně umyté? Díky rameni CornerIntense™ už nemusíte. Rameno CornerIntense™ totiž dosáhne až do nejzazších rohů myčku. Díky tomu je nádobí dokonale umyté, ať už jej dáte v myčce kamkoliv.
Rameno CornerIntense™ má jiný tvar než běžné mycí ramena v jiných myčkách. Pohybuje se ve čtverci, nikoliv po kružnici, díky čemuž se dostane do každého rohu myčky a veškeré nádobí perfektně umyje.

Umyto a usušeno za jeden díl seriálu!

Rychlý program Quick&Shine/Quick&Clean vaše nádobí umyje a usuší do 1 hodiny. Dejte si proto jeden díl svého oblíbeného seriálu a můžete sklízet.

Penízky za mycí prostředek využijte na něco jiného!

Dost bylo plýtvání! Automatické dávkování nebo-li AutoDose mycího prostředku ušetří nejen váš čas, ale i peníze. Myčku stačí doplnit jen jednou za měsíc a ona si už před každým mycím cyklem sama určí ideální množství prostředku podle vámi zvoleného programu. Ušetřené penízky pak využijte třeba na svůj koníček!

Proč vám kapsle Finish usnadní práci?

- Finish jsou nejsilnější kapsle do myčky.- Kombinují sílu gelu a    prášku.
- Ve spojení s myčkou Beko odstraní i ty nejpřipečenější zbytky    bez odmáčení a drhnutí.
- Jsou vysoce účinné i při nízké teplotě mytí.
- Dodají vašemu nádobí perfektní lesk.
- Jejich obal je recyklovatelný a mají bezpečné uzavření před    dětmi.

... anebo tady je náš výběr konkrétních

Pravidla akce

1. Akce platí pro vybrané modely myček nádobí BEKO zakoupené v období od 27.10.2021 do 30.1.2022 nebo do vyprodání zásob. Pro uplatnění akce je rozhodující datum přijetí objednávky.

2. Akce platí pouze pro objednávky uskutečněné prostřednictvím e-shopu DobreElektro.cz

‍3. Při zakoupení některého z modelů myček nádobí zn. Beko zařazených do akce obdrží od nás zákazník automaticky k zakoupené myčce tablety Finish All-In-One nebo Finish Quantum na 1/2 roku mytí zdarma*. Konkrétní řada tablet Finish je vždy uvedená na stránce detailu jednotlivých myček nádobí.

  * výpočet potřebného počtu tablet na období 1/2 roku vychází z předpokladu 180 mycích cyklů/rok.