Nejnovější články

Každá pračka prádlo vypere: V čem se tedy liší a proč jsou ceny tak rozdílné?

Pračka vždy splní primární požadovanou funkci, tedy že vypere prádlo. Při nákupu nové pračky však můžete narazit na značné cenové rozdíly mezi jednotlivými modely. Proč a v čem se od sebe současné pračky vlastně liší? A proč jsou ceny praček tak rozdílné?

Přečíst článek

Proč nevybírat spotřebič pouze podle ceny, aneb na co dalšího nezapomenout

Bylo by poměrně zjednodušené tvrdit, že při výběru jakéhokoliv spotřebiče záleží primárně na ceně. Cena rozhodně neurčuje to, zda budete s daným spotřebičem spokojeni, nebo zda splní všechny vaše požadavky. Na co dalšího byste se tedy měli zaměřit?

Přečíst článek

Na co si dát pozor při koupi pračky se sušičkou

Současné technologie nabízí řadu možností, jak si efektivně ušetřit námahu a čas. A to i bez velkého finančního zatížení. Tyto technologie pomáhají velmi dobře i v běžných činnostech v domácnosti. Příkladem může být spotřebič spojující v jedno pračku se sušičkou. Tento kombinovaný přístroj patří mezi žádané pomocníky, který usnadňuje život a šetří čas pro jiné využití. Pokud nyní stojíte před rozhodnutím, zda si jej pořídit či ne, poradíme vám, na co si dát při koupi pračky se sušičkou pozor.

Přečíst článek

Kupujete myčku nádobí? Zodpovíme, zda je lepší vestavná nebo volně stojící

Myčka nádobí může být užitečným pomocníkem ve vaší domácnosti. Přece jen vám ušetří spoustu času a energie při mytí nádobí. Tento čas můžete věnovat své rodině, přátelům nebo koníčkům. Komu se tedy myčka nádobí vyplatí a proč? A má smysl si pořídit vestavnou nebo volně stojící? Pojďme se na to společně podívat.

Přečíst článek

Vánoce se blíží, máte už vybraný vhodný dárek pro své blízké?

Pečení cukroví, pečlivý úklid celého bytu a shánění dárků pro rodinu i přátele. Předvánoční čas je často spíše než oním klidným obdobím, těšením se na Ježíška a rozjímáním dobou, která je ve znamení shonu a stresu. A nechceme vás děsit, ale do Vánoc už moc nezbývá. Máte už proto vybraný vhodný dárek pro své blízké? Poradíme vám, co zaručeně udělá radost každému, a to i tomu, který říká, že nic nepotřebuje.

Přečíst článek

10 důvodů, proč budou sušičky prádla na Vánoce nejprodávanějším spotřebičem

Vánoce jsou svátky klidu, míru a radosti z času stráveného společně s rodinou. Často tomu ale předchází období horečného přemýšlení o vhodných dárcích pro naše blízké. Nakonec se většinou rozhodujeme tak, abychom dárkem tomu druhému udělali radost, ale také mu jeho prostřednictvím přinesli užitek. A právě letos budou žebříčkům prodejů opět vévodit elektrické spotřebiče. A lze si tipnout, že prim mezi nimi budou hrát sušičky prádla. Zde je 10 důvodů, proč tomu tak bude.

Přečíst článek

Candy Smart Touch – inteligentní spotřebiče ovládané mobilem

Sníte o domácnosti, ve které se nebudete muset s ničím namáhat a všechno se udělá „samo“? Moderní technologie pokročily ohromným skokem dopředu a dnes již můžete prakticky všechna svá zařízení a spotřebiče ve svém bytě či domě ovládat pomocí chytrého telefonu. Jak? Jak to funguje? A co všechno vám to přináší?

Přečíst článek

Jak vybrat zvlhčovač vzduchu?

Máte doma příliš suchý vzduch a potřebujete jej zvlhčit, aby se vám lépe dýchalo? Nebo jste alergik a dráždí vás drobné částečky poletující v ovzduší, jako jsou bakterie, pyly a roztoči? Pořiďte si zvlhčovač vzduchu. Poradíme vám, jak správně postupovat při jeho výběru.

Přečíst článek

TOP 5 chytrých ledniček s moderními technologiemi

Moderní chytré ledničky disponují širokou škálou velmi zajímavých funkcí. Které to jsou? Podle čeho moderní lednice vybírat? A co všechno současné spotřebiče umí? To se dozvíte právě tady a teď. Pohodlně se usaďte, začínáme.

Přečíst článek

Mobilní klimatizace a ochlazovače: Pomohou vám přežít letní vedra

Zajistit si příjemné klima v domácnosti, v podnájmu nebo třeba v práci nemusí být vůbec složité. Pomůže s tím vhodná klimatizace. A navíc kvůli nastavení příjemného prostředí hned nemusíte zasahovat do stavby nebo vybavovat klimatizační jednotkou všechny místnosti. Jednoduše si můžete zpříjemnit pobyt pouze tam, kde právě jste, tedy třeba v obývacím pokoji nebo v ložnici. K tomu vám výborně poslouží mobilní klimatizace a ochlazovače. Který typ ale zvolit? Co všechno je u mobilní klimatizace klíčové? A jaké parametry sledovat?

Přečíst článek

Poradna: Jaká by měla být správná teplota v lednici a v mrazáku?

Lednici a mrazák dnes najdeme v každé domácnosti. A ačkoliv je běžně používáme, ne vždy tak činíme úplně správně. Víte, jaká by měla být správná teplota v lednici a v mrazáku? A jak ji správně nastavit? Pokud ne, tak si nezoufejte. V tomto článku vám to poradíme.

Přečíst článek

SodaStream: Novinky a jak jej správně vybrat

SodaStream je praktickým domácím výrobníkem perlivé vody. Jak se zorientovat mezi jednotlivými sériemi? Jaké jsou aktuální žhavé novinky? A podle čeho si SodaStream správně vybrat do každé domácnosti? Začtěte se do následujících řádků a vše se dozvíte.

Přečíst článek

Sušička Beko s technologií HygieneShield odstraní až 99,9 % virů a bakterií

Nejnovější modely sušiček prádla Beko jsou vybavené moderní inovativní technologií HygieneShield. Už jste o této technologii slyšeli? Co všechno umí? V čem je tak unikátní? A pro koho je vhodná?

Přečíst článek

Z historie a současnosti značky Gorenje

Gorenje je původem slovinská společnost, která se zaměřuje na výrobu elektroniky. Jaká je její historie? Které druhy zboží naleznete v jejím sortimentu? A na co se u ní můžete těšit na našem e-shopu? To vše se dozvíte v tomto článku.

Přečíst článek

Chytrá vestavná trouba: Co všechno umí a proč je fajn ji mít?

Chytré vestavné trouby jsou šikovnými pomocníky do každé domácnosti. Kvalitní moderní vestavné trouby zajistí, že vaše pokrmy budou vždy rovnoměrně dokonale propečené a práce s troubou bude pro vás jedna radost. Co všechno taková vestavná trouba umí? Jaké funkce vám nabízí? A proč je fajn si jednu takovou troubu do své kuchyně pořídit?

Přečíst článek

Návod:‌ ‌Jak‌ ‌správně‌ ‌odmrazit‌ ‌mrazák‌ ‌a‌ ‌ledničku‌

Pravidelné odmrazování mrazáku či ledničky je velmi důležité pro jejich správnou funkčnost. Ideální četnost by měla být nejméně 2x ročně. Jak na to a na co byste neměli při tom zapomínat? Poradíme vám v tomto článku.

Přečíst článek

TOP technologie moderních spotřebičů - 2. část - pečení, vaření, odsávání par, mytí nádobí

Moderní kuchyňské spotřebiče překypují chytrými technologiemi. Které vám významně usnadní život? Které vám ušetří spoustu času? A na které byste neměli nechat dopustit? Pojďme se na to společně podívat v našem druhém dílu, který věnujeme troubám, sporákům, odsavačům par a myčkám nádobí.

Přečíst článek

Pozor! Mění se energetické třídy domácích spotřebičů!

Energetická třída je pro spotřebitele u spotřebičů velmi důležitým ukazatelem. Od března 2021 však nastanou v tomto směru citelné změny. Na co by si spotřebitelé měli dát pozor a proč? Co všechno se změní? A jak vás to při výběru konkrétních spotřebičů ovlivní? Na to si odpovíme právě zde.

Přečíst článek

TOP technologie moderních spotřebičů - 1. část - praní, sušení a chlazení

Současné moderní spotřebiče nabízejí řadu chytrých technologií, které vám mohou významně usnadnit život. Které to jsou? Pojďme se na to společně podívat v našem prvním dílu, který věnujeme pračkám, sušičkám a ledničkám.

Přečíst článek

Výrobce moderních spotřebičů Hoover

Moderní spotřebiče Hoover patří mezi značky, které jsou jednoduše zárukou nejvyšší kvality. Tento výrobce produkuje zboží prémiové kvality, a to především v oblasti vysávání, praní a sušení, úpravy vzduchu, čištění, vaření a chlazení. Firma s dlouholetou tradicí klade důraz na zajištění co největší spokojenosti svých zákazníků prostřednictvím jedinečně spolehlivých spotřebičů s dlouhou životností.

Přečíst článek

Jak se peče v páře + tip na recept na Mořského vlka v solné krustě

Pečení v páře je moderní způsob přípravy pokrmů. Vytvořit se tímto způsobem dají recepty jak slané, tak i sladké. A jak to vlastně celé funguje?

Přečíst článek

Moderní technologie sušiček prádla, které vám usnadní život

Moderní sušičky dnes nabízejí řadu zajímavých technologií, které oceníte každý den. Stávají se proto spotřebiči, které vám mohou významně usnadnit život. Čím?

Přečíst článek

Skvělý vánoční dárek pro domácí hospodyňku

Znáte ve svém okolí slečnu či dámu, která miluje pečení, vaření či jiné kuchtění? Pak máte o ideální dárek letos postaráno! Co takhle vsadit na novou troubu pod stromeček? No není to ten nejlepší dárek?! A aby nebyl doma nepořádek, jistě uvítá i myčku. Jak vybrat tu pravou?

Přečíst článek

Jaké parametry by měla splňovat správná sušička prádla?

Moderní sušička prádla je užitečným pomocníkem pro řadu domácností. Dokáže vám ušetřit hodiny času při věšení či žehlení prádla. Pokud ji proto ještě nemáte, zkuste o ní přemýšlet. Jak si vybrat tu správnou? Odpověď najdete právě zde.

Přečíst článek

Gurmáni pečou v páře

Získat co nejchutnější pokrm - cíl nás všech, co trávíme hodiny a hodiny v kuchyni. Milovníci dobrého jídla právě kvůli tomu propadli v posledních letech pečení v páře. Příprava v páře totiž ponechává jídlům jejich typickou barvu a chuť. Navíc je to jeden z nejzdravějších způsobů vaření. Jak vlastně samotné pečení v páře funguje?

Přečíst článek

Pečujte o své oblečení při každém sušení

Stalo se vám někdy, že se do várky oblečení připletl kousek, který jste mohli po vysušení v sušičce rovnou vyhodit? Třeba svetr, který se vytahal, nebo jemná halenka, která se srazila. A aby toho nebylo málo, většinou se jedná o nejoblíbenější kousek. Určitě to zažil každý. Ale co kdybyste měli sušičku, u které to bude jedno? Do které byste mohli dát cokoliv a nikdy by se s daným kouskem nic nestalo?

Přečíst článek

Jak správně vybrat varnou desku?

Napadlo vás někdy, že ještě před sto lety neexistovaly varné desky tak, jak je známe dnes? Lidé vařili buď na plynovém sporáku nebo na kamnech. Doba se ovšem posunula a dnes už si kuchyň bez varné desky nedovedeme představit. Je to pro nás naprostý základ. Jak ovšem správně vybrat tento spotřebič a na co byste si měli dát pozor?

Přečíst článek

BEKO Pet program: Šetrná péče o vaše prádlo

Domácí mazlíčci jsou naše radost. Zlepšují nám náladu, uklidňují duši, vytváří volnočasový program. Jsou součástí naší rodiny. Pokud nějakého takového domácího mazlíka máte, určitě víte, že spolu s radostmi přináší i trochu více práce. Péčí o vaše zvířátko počínaje a péčí o vaše oblečení konče. Snad totiž každé chlupaté zvíře na světě jednou za čas líná. To potom je oblečení samý chlup. Jak se šetrně, ale zároveň účinně zbavit těchto nežádoucích „doplňků”? To vám prozradíme v tomto článku.

Přečíst článek

Myčky BEKO: Dokonalý pomocník do každé domácnosti

Dokázali byste si představit život bez myčky nádobí? Nekonečné hodiny trávit u dřezu a drhnout, drhnout a drhnout? My tedy ne! Pokud zatím nejste vlastníkem tohoto skvělého pomocníka, začtěte se do následujících řádků. Není to totiž jen vychytávka moderní doby, je to pomocník, který šetří drahocenný čas a energie. Dokonce už ani prostor v kuchyni není výmluvou pro to, že myčku nemůžete mít. Existují totiž stolní myčky, které nezaberou prakticky žádné místo. Přijměte proto pozvání do světa lesklých skleniček a talířů a objevte kouzlo myček značky BEKO.

Přečíst článek

Doporučené