Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny možnosti

Koupili jste nevhodný dárek, nebo příliš velký spotřebič?
Získejte možnost vrácení zboží až do 31.ledna 2024!

Netrefili jste se s dárkem? Sekli jste se při měření a pořízený spotřebič je příliš velký, anebo naopak příliš malý? Anebo jste si svou koupi zkrátka rozmysleli? A zároveň jste obdržený spotřebič ještě ani nerozbalili? Pak jej po zakoupení služby "Prodloužit možnost vrácení do 31.1.2024" můžete vrátit až do konce ledna 2024. A to bez jakýchkoliv dalších pokut a penále!

Občas se to stane... Pořízený spotřebič je větší, než jste čekali. V nové kuchyňské lince je menší prostor pro myčku, než jste původně vyměřili. Anebo nejsou vaši blízcí z darovaného spotřebiče tak nadšení, jak jste očekávali.

O své peníze nepřijdete!

V takovou chvíli se jeví vaše koupě jako vyhozené peníze. Ale není tomu tak! Díky službě "prodloužené vrácení" nám můžete jakýkoliv spotřebič beztrestně vrátit až do konce ledna 2024.

Nezáleží na tom, zda jste si jej kupovali pro sebe nebo pro známé, anebo kolik jste za něj zaplatili. Zboží pouze nesmí být vybalené z originálního obalu a musíte nám jej vrátit nejpozději 31.1.2024.

Na DobréElektro.cz se můžete spolehnout!

Nejenže o své peníze nepřijdete, ale zároveň si u nás ihned můžete vybrat náhradu. Ať už se tedy jedná o nevhodný dárek, anebo například o změněné parametry dodané kuchyňské linky, na kterou jste týdny čekali, nevadí, na DobréElektro.cz se můžete vždy spolehnout!

Abyste mohli spotřebič takto jednoduše vrátit až do konce ledna 2024 je potřeba splnit pouze následující:

Odesláním formuláře souhlasíte s plným zněním Reklamačního řádu.