Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Dvojité chlazení bez námrazy uschová potraviny čerstvé.

Tisíckrát lepší než jednoduchý NoFrost! Vaše potraviny v lednici nebudou vysušené a okoralé. NeoFrost™ má dva nezávislé chladicí okruhy. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla.

Neofrost není jen jednoduchý NoFrost!

Lednice s funkcí NeoFrost™ se může oproti jiným s jednoduchou funkcí NoFrost pochlubit dvěma chladícími okruhy se dvěma větráky. Říkáte si, k čemu vám to vůbec bude?! NeoFrost™ díky tomu nemíchá pachy mezi mrazákem a lednicí, nápoje zchladí výrazně rychleji a potraviny udrží mnohem déle čerstvé.

Jaký je rozdíl mezi NeoFrost™ a NoFrost?

NeoFrost™ a NoFrost jsou oba systémy chlazení bez námrazy v moderních lednicích. Oba dva tedy zajišťují to, že se na zadní straně vaší lednice netvoří takové ty typické kapičky a lednici tak není potřeba jednou za půl roku odmrazovat. To je rozhodně obrovská výhoda! Zároveň navíc právě systém NeoFrost™ má pokročilejší cirkulaci vzduchu, díky které je zajištěná lepší kvalita uskladnění potravin. V čem to spočívá?

Jak to funguje?

U jednoduchého NoFrostu je pouze jeden okruh cirkulace vzduchu, což znamená, že suchý ledový vzduch z mrazáku jde přímo mezi čerstvé potraviny do lednice. To může způsobit oschnutí a okorání potravin v chladničce a míchání pachů mezi potravinami v mrazáku a v lednici. A to nikdo nechceme.

Jak by se vám líbilo mít potraviny vždy čerstvé? NeoFrost™ se může pochlubit dvěma okruhy cirkulace vzduchu – jeden pro mrazák a jeden pro chladící část lednice. Každá část má tak svůj vlastní ventilátor. V chladicí části je udržovaný studený vlhčí vzduch pro správné uchování čerstvých potravin. V mrazáku pak cirkuluje ledový suchý vzduch ideální pro hluboké zmrazení potravin. Díky tomu dokáže NeoFrost™ udržet potraviny déle čerstvé, bez okorání a bez nepříjemného míchání pachů.

Zobrazit lednice Beko s technologií NeoFrost
Speciální světlo v lednici, které uchová čerstvost

Jak by se vám líbilo vytáhnout zeleninu z lednice vždy čerstvou, jakoby by byla právě utržená na zahrádce? Chcete si užít čerstvého ovoce a získat z něj maximum vitamínů? Pak objevte unikátní moderní technologii HarvestFresh.

Zelenina bude z lednice čerstvá jako ze zahrádky

HarvestFresh™ je jedinečná technologie pro lednice Beko, která využívá inovativní technologii tříbarevného osvětlení, aby chytře napodobila 24hodinový sluneční cyklus. To zachovává vitamíny v zelenině mnohem déle.

Speciální světelný režim jako venku

Speciální světelný režim v přihrádce HarvestFresh zajistí, že bude mít vaše zelenina v lednici stejné světelné podmínky, jako má venku. Díky tomu vytáhnete z lednice zeleninu vždy čerstvou a krásně křupavou.

Zelenina nabitá vitamíny

HarvestFresh ovšem umí ještě něco! Kromě uchování čerstvosti vaší zeleniny zajistí také více vitamínů a antioxidantů ve vaší zelenině oproti jejímu běžnému uskladnění v obyčejných lednicích. Zelenina tak bude doslova nabitá vitamíny a minerály.

Jak to funguje?

Přihrádka HarvestFresh je odlišná oproti klasickému šuplíku na zeleninu. Není v ní totiž nepřetržitě tma, ale střídá se v ní červené, zelené a modré světlo, nebo tma. To přesně kopíruje změnu světelných podmínek venku. Zelenina si tak připadá, jako by byla stále někde na políčku. Díky tomu jsou také udrženy přirozené procesy. Zelenina díky tomu chutná stejně, jako byste si ji právě přinesli ze zahrádky.

Zobrazit lednice Beko s technologií HARVESTfresh

... anebo tady je náš výběr konkrétních