Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Chytré pračky Beko mají páru !

Neomezujte se kvůli strachu ze skvrn, špíny a potu! Užijte si své milované aktivity na plný plyn! Případné nehody jednoduše vyřeší pračka od Beko.

„Vždyť tam prší. A všude je bláto!”

Výmluva č. 2

Taky jste chtěli vyrazit na kolo, jenže je všude spousta bláta, a tak máte strach, abyste nedojeli jako Jožin z Bažin? S pračkou Beko Vás rozhodně trochu bláta nerozhodí. Pračky Beko s funkcí SteamCure totiž dokážou i z funkčního oblečení šetrně odstranit skvrny i pot.

„Nechci si své oblečení ušpinit!“

Výmluva č. 5

Práce na zahrádce nikdy nepatřila mezi ty nejčistší. Se špínou, hlínou, blátem se tak nějak počítá. Ale přeci byste své zahrádce nedali košem jen kvůli pár skvrnám?! Pračky Beko s funkcí SteamCure si i s těmi nejodolnějšími skvrnami poradí. A díky funkci AutoDose ani nemusíte řešit, kolik gelu do pračky nalít.

Věnujte se svým koníčkům naplno!

„Ušpinila jsem si své nejkrásnější šaty! Nemůžu tam jít!“

Výmluva č. 8

To nejkrásnější a nejoblíbenější oblečení to většinou odskáče ze všeho nejvíc. S pračkou Beko se už ale odolných skvrn bát nemusíte! Pračky Beko s funkcí SteamCure si s aplikací HomeWhiz poradí s mastnotou, skvrnami ze zahrady, anebo i stopami od trávy. Vaše oblíbené kousky díky tomu budou opět jako nové.

„Nemůžu si je vzít, nechci mít totiž ty bílé kraťasy od trávy.“

Výmluva č. 11

Nenechejte se přemoct strachem a rozběhněte se pořádně na epický penaltový kop! Ani nejodolnější skvrny od trávy nebudou mít šanci! A bílé kraťasy budou opět zářit čistotou!

„To zase bude špinavého prádla!“

Výmluva č. 14

Vaření, zavařování, pečení. Taky milujete čas strávený v kuchyni? Jenže pak toho prádla?! Nenechte se takovou drobností odradit! Špinavé utěrky nemusíte pracně předpírat, pračka Beko s funkcí SteamCure je vyčistí na první dobrou.

„Půjdeme na procházku, až bude venku lépe.“

Výmluva č. 17

Užijte si čas se svým domácím mazlíčkem na plné pecky, a to kdykoliv, bez ohledu na aktuální počasí. Může pršet, mohou padat kroupy, může být všude spousta bláta, ale vás to z míry nevyvede! Skvrny od bláta přenechte pračkám Beko.

Více informací o SteamCure

Objevte sílu páry na skvrny!

Pračky Beko s funkcí SteamCure dokážou odstranit i ty nejodolnější skvrny. Snadno, rychle, bez předpírání a hlavně šetrně!

Pára SteamCure pronikne do látky, skvrny napaří a šetrně odstraní.

Pračka Beko s funkcí SteamCure se postará o to, aby bylo vaše prádlo vždy perfektně čisté a zároveň i méně zmačkané. K tomu využívá páru, která v průběhu praní lépe uvolní nečistoty. A navíc udrží i samotnou pračku stále čistou.

Jak to tedy funguje?

Pračky Beko s funkcí SteamCure dokážou s párou divy. Z jakéhokoliv oblečení odstraní skvrny i pot beze stop a hlavně šetrně. Stačí špinavé oblečení vložit do bubnu pračky, přidat oblíbený prací prostředek a vybrat funkci SteamCure. O všechno ostatní se už postará samotná pračka.

Prádlo je svěží

Prádlo je po vyprání v pračce Beko nádherně voňavé a svěží. Oblečení nebudete chtít sundat, protože bude nádherně vonět. Jedinečná technologie SteamCure se navíc postará o to, aby bylo vaše prádlo čistší a méně zmačkané.

Oblečení je méně zmačkané

Své oblečení už nebudete muset nikdy žehlit. Postará se o to chytrá funkce SteamCure, která v průběhu praní lépe uvolní nečistoty a v průběhu odstředění zase zabrání pomačkání.

I ty nejodolnější skrvny zmizí

Netrapte se s odolnými skvrnami. Tráva, červené víno, bláto nebo rajská omáčka už nebudou mít šanci. Navíc v pračce Beko můžete prát i velice delikátní tkaniny, jako je hedvábí či kašmír.

Zobrazit pračky s funkcí SteamCure
HOMEWHIZ - Stáhněte si chytré prací programy

HomeWhiz je chytrá mobilní aplikace, díky které si můžete stáhnout další prací programy do vaší pračky. Zjistěte, co a jak nejlépe vyprat, nebo jak ovládat pračku na dálku.

HomeWhiz® pro chytré praní

HomeWhiz® vám bude vždy po ruce. Díky němu zjistíte, jak správně vyprat, anebo vám umožní nastavit si vlastní program ve vaší pračce. A ovládání pračky z gauče je naprostou samozřejmostí.

Vytvoříte si vlastní program

Nainstalujete si aplikaci HomeWhiz do svého smartphonu a spárujte ji s pračkou Beko HomeWhiz prostřednictvím bluetooth. V aplikaci si následně upravíte a nastavíte nové prací programy. Kdykoliv můžete nový program v pračce přeinstalovat. Díky této chytré aplikaci můžete také svou pračku ovládat na dálku, nebo sledovat průběh praní. A když je potřeba, najdete v ní i praktické návody, jak co nejlépe vyprat.

Zobrazit pračky s funkcí HomeWhiz

... anebo tady je náš výběr konkrétních