Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Vyperte své výmluvy

Přestaňte se vymlouvat na nedostatek času, spoustu povinností, nebo jen na to, že se vám nechce. S pračkou Beko zvládnete hromady prádla levou zadní. To nejlepší najdete na DobreElektro.cz

SušičkyPračkyAkční sety Pračky a Sušičky

Chtěli byste si jít zaběhat, ale zrovna vaše oblíbené tričko není vyprané, takže vlastně ani nemůžete?! Chodíte všude pozdě, protože jste si museli vyprat své nejlepší šaty?! Nevyprali jste dětem dresy, protože na sušák se už další prádlo nevešlo a stejně by nestihlo uschnout?! Nebo máte malý byt, do kterého by se už přece žádná sušička nevešla?

Tak pro vás máme špatnou zprávu. Všechny tyto výmluvy jsou od teď naprosto marné. Pračky a sušičky Beko se starají o vaše prádlo rychle, efektivně, a přesto šetrně.

S prádlem už nebudete válčit dlouhé hodiny. Do pár minut budete mít nejen vypráno, ale i usušeno a bez nutnosti žehlení. Uvařte si čaj nebo kávu, v klidu si přečtěte kapitolu ze své oblíbené knihy a než se nadějete, budete mít prádlo připravené. Díky tomu už nezmeškáte žádnou schůzku, budete si moct kdykoliv zaběhat, nebo vaše děti nebudou muset vynechat zápas. A pokud ne, tak na prádlo se už od teď nevymluvíte 😉

A jaké jsou vaše výmluvy?

Výmluva č. 4

Na tyhle skvrny funguje jen modlení

Výmluva č. 17

Rychlé programy ničí prádlo

Výmluva č. 42

Nemůžu mít sušičku, protože se mi nikam nevejde

Výmluva č. 69

Sušička je finančně náročná

Výmluva č. 4: Na tyhle skvrny funguje jen modlení

Pračka Beko vypere všechno! Skvrny od jídla, vína, pití, trávy, oleje i psacích potřeb. Parní funkce SteamCure totiž odstraní i ty nejodolnější skvrny. A to šetrně a účinně. Skvrny už konečně nemusíte pracně předpírat a drhnout. Síla páry je odstraní bez práce a bez použití agresivních prostředků. Modlení si tedy můžete nechat do kostela.

Pračky Beko se SteamCure

Výmluva č. 17: Rychlé programy ničí prádlo

Máte zafixováno, že vám rychlý program pouze zničí prádlo? Vytahá oblíbený svetr? Zežmolkuje mikinu? Nebo nedokonale vypere skvrny? Naštěstí dnes už jde jen o velký omyl! Pračky Beko s technologií AquaTech vyperou prádlo dokonce lépe než běžné programy. Nemusíte se tedy bát, že byste po vyprání daný kousek museli vyhodit. Kvalita vyprání je dokonce až o 50 % rychlejší a šetrnější. O tuhle parádu se totiž stará přímé sprchování vodou a šetrnější pohyby bubnu.

Výmluva č. 42: Nemůžu mít sušičku, protože se mi nikam nevejde

Bydlíte v malém bytě? Máte pocit, že se vám sušička prádla nikam nevejde? Pak vás rádi vyvedeme z omylu. Sušičky prádla jsou už dnes natolik kompaktní, že se vám vejdou i do skutečně malého bytu! Sušička Beko dokonce zabírá mnohem méně prostoru než sušák. Takže pokud doma sušíte prádlo na sušáku, vejde se vám do bytu i sušička. Umístit ji můžete třeba přímo na pračku, do skříně, do kuchyňské linky, nebo někam do rohu místnosti. A pokud zvolíte slim sušičku, která má hloubku pouhých 46 cm, pak vám dokonce projde i panelákovými dveřmi. Žádná výmluva vás už tedy nezastaví.

Slim sušičky Beko

Výmluva č. 69: Sušička je finančně náročná

Slyšeli jste někde, že je sušička prádla velmi neekonomická? Že potřebuje spoustu energie? Vůbec ne! Sušičky Beko se nachází v energetické třídě A+++. A ty se právě díky svému úspornému provozu pyšní titulem nejúspornějších sušiček na českém trhu. Takže pokud jste se tedy doteď obávali obrovských nedoplatků za energie, tak od teď už nemusíte.

Už vám v bytě chybí
jen sušička?

Mrkněte na recenze od našich zákazníků, kteří už mají o starost méně. Zjistěte, v čem jsou sušičky Beko výjimečné a unikátní, v čem vám pomohou a proč byste si i vy měli jednu takovou do své domácnosti pořídit.

Sušičky BEKO jsou v boji s výmluvami oblíbené

I proto se staly produktem roku již 5 let za sebou.

Na základě zkušeností a zpětné vazby
našich zákazníků doporučujeme: