Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
DÁRKOBRANÍ
nebo-li mega nadílka dárku od Candy

Konec čekání! Připravili jsem pro Vás nevídanou nadílku dárku k vestavným i volně stojícím spotřebičům značky Candy. Vybere si každý.

Ruční vysavač ke všem akčním vestavným setům Candy

Kupte si jakékoliv vestavěné sety značky Candy a získejte k nim praktický ruční vysavač zcela zdarma! Taková akce tady ještě nebyla! Akční vestavné sety od značky Candy vám umožní získat za výhodnou cenu spotřebiče, které se budou svými funkcemi dokonale doplňovat. A s praktickým ručním vysavačem, který k nim získáte zcela zdarma, se navíc zbavíte jakékoliv nečistoty, a to ať už u vás doma, nebo třeba na chalupě či v autě. Stane se nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti.

K vybraným pečícím troubám dostane zákazník navíc pečící plech zdarma, opět

Milujete pečení? Neustále zkoušíte nové a nové recepty? Ovšem už by to chtělo novou troubu? Pak pro vás máme dvě skvělé zprávy - nejen, že u nás najdete vysoce kvalitní a moderní trouby Candy, ale zároveň k vybraným pečícím troubám od nás navíc dostanete pečící plech jako dárek.

Zobrazit akci

K vybraným myčkám candy dostane po registraci zákazník tablety na 1 rok zdarma

Zakupte vybraný typ kuchyňské myčky Candy a po registraci své objednávky získáte tablety na 1 rok zcela zdarma. Nebudete si tak muset rok kupovat žádné mycí prostředky. Ušetříte tak až tisíce korun. Praktické myčky Candy navíc splňují nejvyšší standardy energetické úspornosti a nabízejí mnoho mycích programů. Zkrátka must have do každé kuchyně.

Mezikus k setům pračka / sušučka zdarma

Chtěli byste si pořídit společně s pračkou také sušičku Candy pro až 10 kg prádla? Ovšem nevíte, kam to pak všechno dát? Zdarma vám k vaší objednávce přidáme mezikus. Díky němu můžete postavit sušičku na pračku a ušetříte tak spoustu místa. A pokud někdo tvrdí, že je sušička naprosto zbytečná, vy mu díky novému spotřebiči od Candy dokážete pravý opak.

Zobrazit akci

K vybraným vestavným i volně stojícím spotřebičům zdarma záruka 5 let na celý spotřebič

Že jste si zvykli měnit kuchyňské spotřebiče co dva roky? S námi nemusíte! U nás získáte k vybraným vestavným i volně stojícím spotřebičům značky Candy zdarma záruku 5 let na celý spotřebič. Nemusíte se tedy bát, že byste se s ním museli rozloučit po pár letech. Navíc značka spotřebičů Candy je známkou spolehlivosti, kvality a vysokých standardů.

K vybraným spotřebičům přidáme CashBack

Už vám dal někdo někdy několik tisíc korun jen tak? A ještě k tomu za váš nákup? Ne?! Pak asi budeme první! Při zakoupení kteréhokoliv ze spotřebiče v této kategorii vám totiž vrátíme část vašich peněz zpátky. Přesná částka je vždy uvedena u každého spotřebiče. Ne, nezbláznili jsme se! Stačí si zakoupit vybraný spotřebič značky Candy a vaše peníze vám vrátíme zpět.

Zobrazit akci