Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
SOUTĚŽ

Vyhrajte jednu ze skvělých cen! Jak? Napište nám hodnocení na Heuréce!

Poté, co u nás na e-shopu nakoupíte, vám přijde do e-mailu dotazník spokojenosti s nákupem z Heureka.cz. A pokud zde zanecháte své hodnocení, ať už jakékoliv, automaticky vás zařadíme do naší soutěže o spousty skvělých cen. Výhercem se může stát každý, třeba i vy! Nezáleží na hodnotě vaší objednávky ani na obsahu recenze. 

Pravidla soutěže

Každé 2 týdny vylosujeme jednoho výherce. Pokaždé můžete vyhrát jinou cenu. A jak se můžete zařadit do slosování?

Napište nám recenzi na Heureka

Objednali jste si něco na e-shopu DobréElektro.cz? Pak nám zanechte své hodnocení na Heuréce a automaticky budete zařazeni do slosování o skvělé ceny. Výherce nebudeme vybírat podle obsahu recenze, ani podle hodnoty objednávky.

Recenzí získáte unikátní pořadové číslo

Přijetím recenze Vám přiřadíme unikátní pořadové číslo, se kterým budete zařazeni do soutěže a které bude také odpovídat počtu soutěžících.

Každých 14 dní losujeme výherce

Jednou za 14 dní proběhne slosování, ve kterém vždy náhodně vylosujeme číslo od jedné do početu soutěžících. A pokud vylosujeme právě vaše pořadové číslo, vyhráváte! To, že jste vyhráli, se dozvíte na webové stránce soutěže a také ve svém
e-mailu, kde vás budeme o výhře informovat.

Jízdní řád soutěže

Soutěže probíhají pravidelně s tím, že v každé můžete vyhrát jiné produkty.

Smoothie maker Sencor SBL2214RD

Ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček, dětské výživy. Míchací nádoba může být vyjmuta a použita jako cestovní nádoba.

10.11.2021

Parní žehlička Beko SIM3126R

Keramická žehlicí plocha SteamXtra je odolná proti poškrábání a má dlouhou životnost. Keramický materiál má také dobré kluzné vlastnosti a hodí se na strukturované i hladké materiály.

24.11.2021

Výrobník sody SodaStream Spirit Black

Výrobník domácí perlivé vody Spirit přichází s kompletní výbavou všeho, co potřebujete pro přípravu vaší vlastní domácí perlivé vody v pohodlí domova. Zašroubujte bombičku se zásobou potravinářského CO2 plynu až na 80 litrů domácí perlivé vody ...

8.12.2021

Kdo vyhrál naposledy

Soutěže probíhají pravidelně s tím, že každé můžete vyhrátjiné produkty. Opakuje se to každý měsíc.

Výhercem losování je pan Ion-Daniel V., Zahořany. Gratulujeme :-)
10.11.2021
Výhercem losování je pan Miroslav S., Praha.
Gratulujeme :-)
24.11.2021
Výhercem losování je pani Jana Z., Kolín.
Gratulujeme :-)
8.12.2021
Pravidla soutěže