Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Sušička, která projde i panelákovými dveřmi

Sušička s hloubkou skeletu jen 46 cm se vejde i do malé koupeny. Na rozdíl od jejích větších sester nemá problém ani projít úzkými panelákovými dveřmi.

Kam se hodí?

Sušička ušetří plno času i prostoru a co teprve SLIM sušička, která se vejde i do malé koupelny či skříně! Beko mají hloubku skeletu jen 46 cm, spolu s knoflíky a přesahem bubnu je to pak 51 cm.

Díky tomu je možné je nastěhovat i úzkými dveřmi, kudy většina praček a sušiček neprojde. Díky jejich malé hloubce skeletu je můžete posadit i na slim pračky, na které většinou kvůli velkému rozdílu hloubky žádná sušička nesedí.

Méně energie, delší životnost

EcoGentle

Toužíte po tom, aby si prádlo zachovalo stále svůj vzhled? A aby bylo zároveň dokonale usušené? Pak přesně pro vás jsme vybavili řadu sušiček Beko tepelným čerpadlem EcoGentleTM. Toto unikátní čerpadlo umožňuje sušení i při nižších teplotách. Díky tomu vaše oblečení neztratí svou barvu ani tvar. A navíc taková sušička spotřebuje méně energie.

Žehlení se stane minulostí

Automatický systém proti zmačkání

Víme, že je žehlení otrava. Sami si dokážeme představit mnohem zábavnější aktivity. Proto se vám jej ale snažíme zkrátit na minimum. Automatický systém proti zmačkání prádla u našich sušiček Beko vám zajistí šetrné otáčení bubnu i po skončení programu. Nemáte zrovna čas prádlo ze sušičky vyndat? Nemusíte se bát! Ani v takovou chvíli ne budete žehlit jako diví. Sušička se o to postará!

I vlnu teď můžete sušit v sušičce

Program Vlna

Mohlo by se zdát, že vlněné věci do sušičky nepatří. Ovšem nenechte se zmást! Opak je pravdou! S šetrným programem na vlnu zvládnou sušičky Beko usušit
i velice jemný vlněný svetřík s maximální péčí. Nemusíte se bát ani o tak delikátní kousek, jakým je kašmír. Výsledek bude vždy vysoce příjemný na dotek a bez nevzhledných žmolků.

... stačí si vybrat

Sušička doplněná o páru

Věděli jste, že přidání páry do sušení dokáže výrazně zkrátit čas strávený péčí o prádlo? Efektivně odstraní z prádla pachy, takže jinak čisté prádlo není třeba prát, a ulehčí žehlení tím, že výrazně omezí pomačkání prádla.

Jak to funguje?

Sušička si během sušení z kondenzované vody vytváří páru, kterou pak ve správný čas vstřikuje do prádla. Není tak potřeba žádné připojení na vodu. Pára spolu s foukáním vzduchu účinně odstraňuje pachy, takže jinak čisté prádlo

například po návštěvě restaurace hned nemusíte prát, stačí jej během chvilky osvěžit. S párou při sušení lze také zkrátit nebo úplně minimalizovat žehlení. Díky ní se totiž prádlo pěkně vyhladí už v sušičce a není pomačkané.

Usuší sako, bundu i halenku

V sušičce Beko lze sušit vše

Fámu, že v sušičce jen pár věci, jsme už dávno překonali. Naše sušičky Beko jsme vybavili speciálními unikátními senzory. Ty kontrolují teplotu sušení tak, aby s každým typem textilie bylo zacházeno tak nejlépe, jak jen to daný kousek potřebuje. Díky tomu šetrně usušíte džíny, jemné tkaniny ale i vlnu. A to aniž by došlo k jejich vyblednutí či poškození!

Úsporné, ekologické a šetrné sušení

A+++ -10 %

Pokud vám v pořízení sušičky brání obava o vzrůst nákladů, tak jsme to vyřešili za vás. Nemusíte se toho vůbec bát! Sušičky Beko s energetickou třídou A+++ -10 % suší tak úsporně, že jejich provoz na peněžence téměř nepoznáte. Ovšem na volném času, který vám přibyde, ano. Už nemusíte trávit hodiny u žehlícího prkna nebo při věšení prádla.

Sušte boty i vlnu bez starostí

Držák na sušení bot či vlny

Speciální držák do sušiček Beko je speciální doplněk, který oceníte každý den. Umožní vám usušit nejen oblíbené tenisky, ale i velmi jemné kousky vašeho šatníku či vlněný svetr. Stačí jej umístit do bubnu sušičky Beko, který je jeho součástí. Vaše oblíbené tenisky budou suché raz dva a opět s nimi můžete jít dělat parádu.

... vybírejte z nejlepšího

Zapomeňte na hodiny strávené sušením!

Věděli jste, že s přidanou funkcí RapiDry můžete zkrátit čas sušení až o třetinu jeho času? Taková rychlost tady ještě nebyla! To je docíleno díky hybridnímu sušení, kombinací klasického čerpadla a speciálního topného tělesa.

Jak to funguje?

Sušičky s funkcí RapiDry mají ideální možnost volby mezi rychlejším sušením a delším úspornějším sušením. Sušička s RapiDry totiž využívá tzv. hybridního sušení. To znamená, že má jak klasické čerpadlo, tak ale i speciální toplné těleso

které čerpadlu pomůže v rychlejším sušení. Čekání na suché a čisté prádlo tak můžete zkrátit nejen klasické bavlny, ale i u speciálních programů jako je například Sport.

Usuší sako, bundu i halenku

AquaWave® buben

Nebojte se sušit ani své oblíbené tričko! Vaše oblíbené kousky budou jako v balvnce. Buben AquaWave® se o ně totiž postará. Se svou speciální strukturou povrchu prádlo šetrně a dokonce i lépe usuší tak, abyste své tričko měli na věky věků. Ani roky nošení se na něm nepodepíšou.

Vylévání zásobníku řešit nemusíte

Možnost připojení na odpad

Sušička Beko vám ušetří plno času s prádlem. Ovšem aby jej nenahradila samotná péče o sušičku, můžete všechny naše sušičky Beko nyní připojit na odpad. Tím pádem se zbavíte nutnosti vylévání zásobníku na kondenzát a sušení už bude opravdu bez nervů a bez starosti.

Voňavé, že se nebudete chtít odtrhnout

FreshCaps

Sušičky Beko pro vás dokážou prádlo dokonale vysušit a zajistí, aby bylo nejen krásně měkké, ale také hlavně nádherně voňavé. Stačí si vybrat jednu z vůní kapslí Beko, vložit ji do sušičky, a pak už můžete jen relaxovat v ráji hebkého a voňavého povlečení jako na nebeském obláčku. Vaše prádlo bude tak voňavé, že se nebudete chtít odtrhnout.

... naše nejprodávanější sušičky