Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

10 důvodů, proč budou sušičky prádla na Vánoce nejprodávanějším spotřebičem

Vánoce jsou svátky klidu, míru a radosti z času stráveného společně s rodinou. Často tomu ale předchází období horečného přemýšlení o vhodných dárcích pro naše blízké. Nakonec se většinou rozhodujeme tak, abychom dárkem tomu druhému udělali radost, ale také mu jeho prostřednictvím přinesli užitek. A právě letos budou žebříčkům prodejů opět vévodit elektrické spotřebiče. A lze si tipnout, že prim mezi nimi budou hrát sušičky prádla. Zde je 10 důvodů, proč tomu tak bude.

1. Pryč se sušákem

Sušák na prádlo – nebo dokonce sušáky – dokáže v bytě zabrat opravdu hodně místa. Zvláště v zimním období, kdy buď prádlo na zahradě či na balkóně nejde sušit vůbec, anebo jen velmi obtížně, sušáky překážejí v bytě dost často. 

Sušička ovšem dokáže rodinu sušáků na prádlo zbavit jednou provždy. Nejen v období kolem Vánoc, ale také následujících měsících je to velmi užitečné.

2. Sušička šetří čas

Vyndat prádlo z pračky, pověsit ho na sušák, poté ho zase sesbírat a nakonec ještě vyžehlit… celý tento proces dokáže člověka připravit o moře času, který by mohl věnovat něčemu užitečnějšímu či zábavnějšímu, třeba konzumaci cukroví. Se sušičkou na prádlo vše zvládnete levou zadní.

3. Skládání bez žehlení

Když sušička dokončí sušení horkým vzduchem. Následně nastává fáze chlazení a „čechrání“ prádla. Výsledkem je prádlo, které už nemusíte žehlit

Opět si tedy se sušičkou pomůžete k významné úspoře času. A proč se místo žehlení nekouknout s rodinou na pohádky?!

4. Z pračky do skříně za krátkou dobu

Fakt, že odpadá fáze sušení a většinou i žehlení, zkrátí dobu od vložení prádla do pračky po jeho uložení do skříně na minimum. Nemělo by se vám tak stávat, že oblečení, které si chcete vzít na sebe, je sice vyprané, ale zatím neuschlo nebo není vyžehlené.

5. Snížení vlhkosti v bytě

Bez sušáků v bytě klesá i vlhkost. Vlhké stěny znamenají vznik plísní a z nich plynoucí zdravotních problémů. Se sušičkou na prádlo, která vlhkost odvádí do odpadu, vám ovšem nic takového nehrozí.

6. Úspora energie

Dnešní sušičky patřící do úsporných energetických tříd umí fungovat velice úsporně. To, co šetří především je ale lidská energie nezbytná ke všem úkonům, které je po vyprání prádla třeba běžné udělat.

7. Nadýchané prádlo

Sušička na prádlo při chlazení prádlo čechrá a díky tomu je po vyjmutí hebké a velmi příjemné na dotek. I taková maličkost je velmi příjemná.

8. Sušička ničí bakterie

Při sušení ničí horký vzduch roztoče i bakterie. Sušička na prádlo je proto velmi vhodná jako vánoční dárek pro astmatiky či alergiky. Budou z ní ale profitovat všichni, kterým jde o zdravé prostředí.

9. Sušička jako užitečný dárek

Pokud hledáte tip na dárek, který obdarovaný neodloží na poličku, kde se na něj bude jen prášit, sušička je tím pravým. Jedná se přesně o ten typ dárku, pro který najde využití každý.

10. Ideální pro mladé rodiny

Ve chvíli, kdy si mladá rodina zařizuje bydlení, prvními spotřebiči, které si většinou pořídí, jsou lednice, sporák, trouba, pračka apod. 

Sušička však v této „první vlně“ většinou chybí. Právě proto mladé rodiny ocení „doplnění“ jejich flotily spotřebičů v podobě vánočního dárku typu sušičky na prádlo.

A nemusí si hned kupovat tu největší. I menší SLIM sušička s hloubkou do 49 cm jim skvěle poslouží a odvede vynikající práci. Vhodné jsou především do bytů a vejdou se vám i do menších prostor.

Ideální dárek vhodný pro všechny

Sušička na prádlo je zkrátka ideálním vánočním dárkem. Z toho důvodu bude letos na seznamu oblíbených darů hodně vysoko. 

Chcete i vy obdarovat někoho ze svých blízkých hodnotným a užitečným darem? Neváhejte se na nás obrátit. V našem obchodě najdete jak široký výběr spotřebičů, tak i jistotu odborné pomoci s výběrem. Jsme zde pro vás!


Mrkněte na další články