Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Klimatizace BEKO: V létě vám nebude vedro, v zimě chladno

Klimatizace i topení v jednom. To jsou nejnovější klimatizační jednotky od značky BEKO. Konečně vám bude v létě příjemně. Konečně se budete moct věnovat jakékoliv činnost, i když budou za oknem panovat třicítky. Objevte svět klimatizací BEKO. Přinášíme vám kompletní nabídku této kategorie.

Chladí i topí

Většina klimatizací, které znáte, má pouze jednu jedinou funkci - vychladit váš interiér, když si počasí hraje na Saharu. Ovšem klimatizace BEKO myslí i na naše zeměpisné šířky a přináší klimatizace, které nejen chladí, ale i topí. To je zcela revoluční přístup! Využívat je tak můžete po celý rok, nejen v létě.

Klimatizace funguje jako topení až do venkovní teploty -15 až -20 °C, což u nás v Česku bývají v zimě nejnižší teploty. Pokud vám tedy bude v zimě chladno, stačí si zapnout svou klimatizaci.

Nejúspornějším modelem klimatizace BEKO je EVOLUTIO PRO - BEEPG 090/091, která přináší roční spotřebu chlazení 103kW a roční spotřebu topení 730 kWh. Jedná se zároveň o nejlevnější model klimatizace BEKO.

Skvělá volba do větších i menších bytů, domů, kanceláří, nebo dílen. 

Filtry MicroClean

Častým argumentem proti pořízení klimatizace je její čistota. Respektive použité filtry. Dříve tomu tak skutečně bývalo, že filtry u klimatizací nebyly příliš účinné, a tak se brzy stalo, že klimatizace začala vypouštět do interiéru znečistěný vzduch. To se ovšem bavíme o technologiích starých spoustu let.

Dnešní moderní klimatizace už tento problém elegantně vyřešily. Klimatizace BEKO nabízí systém prachového a uhlíkového filtru, který účinně a efektivně zachycuje mikročástice prachu i pachy.

Obsažený prachový filtr zachycuje mikročástice prachu, které se ve vzduchu vyskytují a mohou dráždit vaše dýchací cesty. Díky uhlíkovému filtru zároveň také odstraní jakékoliv pachy, které by vám mohly vadit.

Použití klimatizace je tak čisté, bezpečné a ještě navíc ekologické.

Skvělou volbou je v tomto ohledu model EVOLUTIO PRO - BEEPG 120/121, který kromě revolučního filtru přináší také hlučnost již od 21 dB.

Funkce ZoneFollow

Milovníky technologií a chytrých domácností nadchne revoluční funkce ZoneFollow. Funkce ZoneFollow aktivuje senzor na ovladači vaší klimatizace, který bude následně snímat teplotu v místě, kam jej položíte. Dle toho pak upraví teplotu klimatizace tak, aby byla v celé místnosti stejná teplota, která je nastavená.

Už tak nemusíte chodit a měnit teplotu ručně. Už nemusíte zkoušet, kde je tepleji a kde chladněji. V celé místnosti bude stejná, příjemná teplota. A to i během těch největších letních veder.

Tichý režim

Nedokážete v létě usnout? Špatně se vám za tropických nocí spí? Ani studený ručník na hlavu vám nepomáhá? S tichým režimem u své klimatizace BEKO budete spát po celou noc jako nemluvně.

Tichý režim je ideální volbou pro skutečně hodně horké letní noci. Ano, nemíváme jich v České republice příliš mnoho, ale až přijdou, vy budete připraveni. Ventilace klimatizace je při něm spuštěná na nejnižší rychlost, takže vás nebude rušit, ale stále bude ochlazovat vzduch v místnosti.

Minimální hlučnost 25 dB najdete u modelu EVOLUTIO - BEHPG 120/121. Tato hlučnost odpovídá zhruba padání listí nebo šepotu. Konečně se letos v létě vyspíte!

Funkce BreezeAway

Máte zažité, že většina klimatizací fouká vzduch pouze jedním směrem? A pokud zrovna sedíte v jeho cestě, jste rázem nemocní a nachlazení? I proto vás pořízení klimatizace doposud spíše odrazovalo?

I na to společnost BEKO myslela

Dnešní moderní klimatizace si už poradily i s tímto. Díky funkci BreezeAway se omezí přímý proud chladného vzduchu a klimatizace tak směřuje vzduch rovnoměrně do místnosti. Tím se předchází nepříjemnému nastydnutí, ale stále zajišťuje příjemné ochlazení vzduchu v místnosti.

Více než 10 chytrých funkcí, nízká energetická spotřeba, skvělá cena

O klimatizacích BEKO bychom toho mohli napsat mnohem, mnohem více. Jsou skutečnou špičkou ve své kategorii. 

Proto, pokud jste doposud váhali s pořízením klimatizace, ale každé léto trpíte, pak už na nic nečekejte a pořiďte si svou klimatizační jednotku BEKO. Právě teď je ta nejlepší chvíle pro její pořízení i instalaci. A na léto budete připraveni. 

Vyberte si z naší akční nabídky klimatizací: https://www.dobreelektro.cz/klimatizace-beko/. Nejen, že vám při výběru rádi poradíme, ale také vám klimatizaci doručíme až k vám domů a nainstalujte vám ji do vámi vybrané místnosti.

Mrkněte na další články