Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00

Články o bílé elektronice

7 nejlepších zajímavostí o sušičkách prádla

Nový rok, nová předsevzetí, nové spotřebiče. Chcete letos ušetřit čas, peníze a energii na neoblíbených domácích činnostech? Chcete věnovat více pozornosti svým blízkým, rodině, práci nebo koníčkům? Pořiďte si letos novou sušičku prádla. Zde vám přinášíme 7 nejlepších zajímavostí o sušičkách, které vás přesvědčí, že sušička prádla bude letos to nejlepší, co si můžete pořídit.

Přečíst článek

Nejlepší vánoční dárky od DobréElektro.cz

Někdo se na ně těší už od srpna. Někdo je vždy rád, že už jsou za námi. Ovšem nikomu z nás se nevyhnou. Vánoce. Taky už léta tápete, co dát svým nejbližším pod stromeček? Tak, aby to mělo smysl, neprášilo se na to a bylo to pro obdarovaného přínosné? Zkuste vsadit na kuchyňské spotřebiče.

Přečíst článek

Sušička prádla a co do ní nepatří: Důležitá pravidla pro péči o oblečení

Byla to láska na první pohled. Už si život bez ní nedokážete představit. Prádlo už jste nevěšeli ani nepamatujete. Sušička prádla. Dokonalý pomocník v domácnosti. Jaké kousky byste v ní ale nikdy neměli sušit? Co do ní rozhodně nepatří? A jaké sušičky nabízí tu nejjemnější péči o vaše oblečení?

Přečíst článek

Jak správně prát plavky a sportovní vybavení?

Pokud chcete, aby vám plavky nebo sportovní oblečení vydrželo v kvalitním stavu co nejdéle, je potřeba mu věnovat speciální péči. A to především při praní a následném sušení. Nemůžete ho jen tak hodit do pračky a modlit se v nejlepší výsledek. Věděli jste třeba, že aviváž či vysoká prací teplota můžou zkrátit životnost vašeho sportovního oblečení?

Přečíst článek

Nedělejte práci za sušičku: Od teď řeší prádlo sušička Beko

Sušičky prádla představují vynikajícího pomocníka do každé domácnosti. Proč se vyplatí a kterou z nich byste si měli pořídit? Pojďte se inspirovat do tohoto článku.

Přečíst článek

Luxusní vestavné spotřebiče Haier na Vánoce – od vaření k zážitku

Vánoce se blíží a tak řada lidí už nyní shání inspiraci pro obdarování svých bližních. Patříte mezi ně? Pak jste tady naprosto správně! Čím můžete obdarovat své nejbližší? A co zaručeně vyčaruje vašim bližním úsměv na tváři?

Přečíst článek

Tip na vánoční dárek: REMOSKA

Remosku si budou velice dobře pamatovat asi spíše starší ročníky. Mladší generace ji mohla zažít u rodičů nebo prarodičů. Klasický kuchyňský pomocník ale nyní zažívá svou renesanci. Proč potřebujete právě remosku? Proč je naprosto nepostradatelná? A díky čemu bude letos hitem Vánoc?

Přečíst článek

Hrnečky připravit za tři... dva... jedna! Čajová sezóna startuje!

S nastupujícím podzimem pro mnoho z nás začíná ta pravá čajová sezóna. Jak vybrat ten nejlepší čaj? Čím obdarovat své nejmilovanější? Po jakých čajových specialitách sáhnout? A co najdete v nabídce DobréElektro.cz? Pojďme se na toto všechno podívat. Právě tady a teď.

Přečíst článek

Pračka, která má páru - To je technologie SteamCure Beko

Pračky Beko jsou vybaveny celou řadou inovativních funkcí. Jednou z nich je i SteamCure. K čemu slouží a jaké výhody nabízí? Jak funguje? A proč už nikdy žádnou jinou funkci chtít nebudete?

Přečíst článek

Vinotéky: Jak na ideální podmínky ke skladování vína?

Milujete víno? Rádi si otevřete lahvinku vína při večerním sledování seriálu nebo filmu? Nedokážete si bez vína představit žádnou oslavu ani party? Správná teplota je pro skladování vína zcela klíčová. Udržet víno v optimální teplotě vám pomůže vinotéka. Jaká? Po jaké sáhnout? A jakou můžete mít přímo u sebe doma?

Přečíst článek

15 skvělých vychytávek pro všechny zahrádkáře. Tyhle musíte mít!

Žádný zahradník se neobejde bez některých užitečných vychytávek. Co by vám zaručeně ve vaší výbavě nemělo chybět? Na jakých 15 skvělých zahradních vychytávek se doporučujeme podívat? Pojďme si je společně představit.

Přečíst článek

Příprava na léto v zahradě. Co všechno se vám na ní bude hodit?

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i řada úkolů souvisejících s údržbou vaší zahrady. Právě příchod léta znamená začátek těch nejintenzivnějších zahradních prací. A to samozřejmě znamená i potřebu pořízení kvalitního nářadí, bez kterého se na zahradě neobejdete. Na co byste tedy neměli při pořizování nářadí zapomenout?

Přečíst článek

Dokonalá pečínka, na kterou se sbíhají sliny? Jedině s Aeroperfect

Funkce Aeroperfect je novinkou značky Beko. Integrována je konkrétně v troubách této značky. K čemu tato technologie slouží? Pojďte to zjistit společně s námi.

Přečíst článek

Příjemnější vaření a rychlejší úklid? To chce digestoř!

Digestoř by měla být samozřejmou součástí každé moderní domácnosti. Proč a jak vybrat tu správnou? Pojďme se na to podívat.

Přečíst článek

Jak vybrat vestavnou ledničku

Vestavná lednice má oproti tradičně řešenému spotřebiči řadu předností. Jak si ovšem vybrat tu správnou? Na jaké parametry se při výběru zaměřit? Pojďme si to společně bod po bodu rozebrat.

Přečíst článek

Rozdíl mezi plynovým sporákem a indukční varnou deskou

Jestliže uvažujete o pořízení nového sporáku, určitě váháte mezi plynovým sporákem a indukční varnou deskou. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? Jaké jsou mezi nimi rozdíly? A po jaké varné desce raději sáhnout?

Přečíst článek

Moderní pračky: jsou chytré a mají páru

Moderní pračky disponují celou řadou chytrých funkcí. Které jsou ty nejzajímavější a v čem vám usnadní život? Pojďme se na to společně podívat.

Přečíst článek

Samočistící trouby: Jak funguje katalýza, pyrolýza a co je EcoClean?

Samočisticí trouby se postarají o to, že už nebudete muset namáhavě drhnout připečené nečistoty. Jak to funguje? Co je katalýza a pyrolýza? A jak funguje EcoClean?

Přečíst článek

Sušička prádla a 6 nejčastějších chyb! Neděláte je taky?

Sušička prádla může být velmi užitečným pomocníkem. Alespoň když víte, jak s ní správně zacházet. Kterých chyb se majitelé sušiček dopouštějí a proč? Čeho se při práci s ní vyvarovat, abyste měli perfektně čisté a nezmačkané prádlo? A co dělat, abyste nezkrátili spotřebiči neúměrně životnost?

Přečíst článek

Každá pračka prádlo vypere: V čem se tedy liší a proč jsou ceny tak rozdílné?

Pračka vždy splní primární požadovanou funkci, tedy že vypere prádlo. Při nákupu nové pračky však můžete narazit na značné cenové rozdíly mezi jednotlivými modely. Proč a v čem se od sebe současné pračky vlastně liší? A proč jsou ceny praček tak rozdílné?

Přečíst článek

Proč nevybírat spotřebič pouze podle ceny, aneb na co dalšího nezapomenout

Bylo by poměrně zjednodušené tvrdit, že při výběru jakéhokoliv spotřebiče záleží primárně na ceně. Cena rozhodně neurčuje to, zda budete s daným spotřebičem spokojeni, nebo zda splní všechny vaše požadavky. Na co dalšího byste se tedy měli zaměřit?

Přečíst článek

Na co si dát pozor při koupi pračky se sušičkou

Současné technologie nabízí řadu možností, jak si efektivně ušetřit námahu a čas. A to i bez velkého finančního zatížení. Tyto technologie pomáhají velmi dobře i v běžných činnostech v domácnosti. Příkladem může být spotřebič spojující v jedno pračku se sušičkou. Tento kombinovaný přístroj patří mezi žádané pomocníky, který usnadňuje život a šetří čas pro jiné využití. Pokud nyní stojíte před rozhodnutím, zda si jej pořídit či ne, poradíme vám, na co si dát při koupi pračky se sušičkou pozor.

Přečíst článek

Kupujete myčku nádobí? Zodpovíme, zda je lepší vestavná nebo volně stojící

Myčka nádobí může být užitečným pomocníkem ve vaší domácnosti. Přece jen vám ušetří spoustu času a energie při mytí nádobí. Tento čas můžete věnovat své rodině, přátelům nebo koníčkům. Komu se tedy myčka nádobí vyplatí a proč? A má smysl si pořídit vestavnou nebo volně stojící? Pojďme se na to společně podívat.

Přečíst článek

Vánoce se blíží, máte už vybraný vhodný dárek pro své blízké?

Pečení cukroví, pečlivý úklid celého bytu a shánění dárků pro rodinu i přátele. Předvánoční čas je často spíše než oním klidným obdobím, těšením se na Ježíška a rozjímáním dobou, která je ve znamení shonu a stresu. A nechceme vás děsit, ale do Vánoc už moc nezbývá. Máte už proto vybraný vhodný dárek pro své blízké? Poradíme vám, co zaručeně udělá radost každému, a to i tomu, který říká, že nic nepotřebuje.

Přečíst článek

10 důvodů, proč budou sušičky prádla na Vánoce nejprodávanějším spotřebičem

Vánoce jsou svátky klidu, míru a radosti z času stráveného společně s rodinou. Často tomu ale předchází období horečného přemýšlení o vhodných dárcích pro naše blízké. Nakonec se většinou rozhodujeme tak, abychom dárkem tomu druhému udělali radost, ale také mu jeho prostřednictvím přinesli užitek. A právě letos budou žebříčkům prodejů opět vévodit elektrické spotřebiče. A lze si tipnout, že prim mezi nimi budou hrát sušičky prádla. Zde je 10 důvodů, proč tomu tak bude.

Přečíst článek

Jak vybrat zvlhčovač vzduchu?

Máte doma příliš suchý vzduch a potřebujete jej zvlhčit, aby se vám lépe dýchalo? Nebo jste alergik a dráždí vás drobné částečky poletující v ovzduší, jako jsou bakterie, pyly a roztoči? Pořiďte si zvlhčovač vzduchu. Poradíme vám, jak správně postupovat při jeho výběru.

Přečíst článek

Poradna: Jaká by měla být správná teplota v lednici a v mrazáku?

Lednici a mrazák dnes najdeme v každé domácnosti. A ačkoliv je běžně používáme, ne vždy tak činíme úplně správně. Víte, jaká by měla být správná teplota v lednici a v mrazáku? A jak ji správně nastavit? Pokud ne, tak si nezoufejte. V tomto článku vám to poradíme.

Přečíst článek

Sušička Beko s technologií HygieneShield odstraní až 99,9 % virů a bakterií

Nejnovější modely sušiček prádla Beko jsou vybavené moderní inovativní technologií HygieneShield. Už jste o této technologii slyšeli? Co všechno umí? V čem je tak unikátní? A pro koho je vhodná?

Přečíst článek

Návod:‌ ‌Jak‌ ‌správně‌ ‌odmrazit‌ ‌mrazák‌ ‌a‌ ‌ledničku‌

Pravidelné odmrazování mrazáku či ledničky je velmi důležité pro jejich správnou funkčnost. Ideální četnost by měla být nejméně 2x ročně. Jak na to a na co byste neměli při tom zapomínat? Poradíme vám v tomto článku.

Přečíst článek

TOP technologie moderních spotřebičů - 1. část - praní, sušení a chlazení

Současné moderní spotřebiče nabízejí řadu chytrých technologií, které vám mohou významně usnadnit život. Které to jsou? Pojďme se na to společně podívat v našem prvním dílu, který věnujeme pračkám, sušičkám a ledničkám.

Přečíst článek

Jak se peče v páře + tip na recept na Mořského vlka v solné krustě

Pečení v páře je moderní způsob přípravy pokrmů. Vytvořit se tímto způsobem dají recepty jak slané, tak i sladké. A jak to vlastně celé funguje?

Přečíst článek

Skvělý vánoční dárek pro domácí hospodyňku

Znáte ve svém okolí slečnu či dámu, která miluje pečení, vaření či jiné kuchtění? Pak máte o ideální dárek letos postaráno! Co takhle vsadit na novou troubu pod stromeček? No není to ten nejlepší dárek?! A aby nebyl doma nepořádek, jistě uvítá i myčku. Jak vybrat tu pravou?

Přečíst článek

Doporučené ze všech