Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Beko Beyond nabízí chytré pomocníky i do vaší kuchyně

Oblíbený výrobce spotřebičů Beko nyní představuje novou řadu výrobků pod názvem Beyond. Co všechno tato produktová řada ukrývá a v čem je inovativní? Pojďme se jí společně podívat na zoubek.

Řada Beko Beyond obsahuje mnoho užitečných funkcí

Nová produktová řada Beko Beyond se stane doslova králem každé kuchyně. V jejím rámci se představují inovativní pečící trouby, praktické mikrovlnné trouby i skvělé myčky nádobí.

Pečící trouby z řady Beyond

Pečící trouby z této řady vám nabídnou například ruční podporu páry (SteamAssisted) a využití rovnoměrné distribuce vzduchu se systémem AeroPerfect. Díky tomu bude pokrm připravený vždy naprosto perfektně, jako v restauraci. Získáte tak snadno krásně šťavnaté maso i chutné křupavé pečivo.

Jedním z modelů, které touto speciální technologií disponuje, je trouba Beko Beyond BBIS25300XCN. Ta je navíc vybavena i přídavnou čisticí funkcí SimpleSteam. Pečení tak pro vás bude skutečně hračkou.

Myčky nádobí z řady Beyond

V této produktové řadě jsou připraveny i myčky, a to včetně moderního vestavěného provedení, které v kuchyni působí velmi nenápadně a stylově.

Kromě toho nabídnou i další zajímavé technologie, jako je vylepšené rameno AquaIntense®. Myčky Beko se tímto speciálním mycím ramenem AquaIntense® umyjí i ty nepřipečenější zbytky. Toto rameno myje až 5x účinněji než program Intensive 70. Díky tomu vám odpadá namáhavé drhnutí a namáčení, myčka to zvládne za vás.

Zároveň obsahují tyto spotřebiče i rychlý program Quick&Shine™, který umyje nádobí ve zkráceném režimu za necelou hodinu. Jednotlivé kusy stihne i usušit. Jedná se tak o vůbec nejrychlejší program v úsporné energetické třídě A.

S Beko Beyond si v kuchyni vždy poradíte

Tímto šikovným programem disponuje model Beko Beyond BDIS25023, který patří opět do kategorie vestavěných spotřebičů. Tato myčka nabízí i několik užitečných funkcí, jako je nastavení odloženého startu a také světelnou signalizaci provozu.

Mikrovlnné trouby z řady Beyond

Mikrovlnná trouba se v podání produktové řady Beyond stává vynikajícím multifunkčním pomocníkem. Platí to i pro model Beko Beyond BMGB20212B.

V tomto případě se jedná o mikrovlnnou troubu v elegantním celočerném provedení, kterou je možné instalovat i do horní skříňky. Kromě klasické funkce ohřevu vám nabídne i funkci zapékání s pomocí grilu. Není tak vždy pro přípravu pokrmu nutné zapínat klasickou „velkou“ troubu.

S ohříváním pokrmů si navíc mikrovlnka poradí téměř sama. Disponuje totiž i programem s názvem Automatický ohřev. Postačí tak nastavit typ jídla a jeho hmotnost, aby spotřebič sám určil, jak má vypadat jeho příprava.

Ekologie vždy na prvním místě

Celá série Beyond taktéž vyniká tím, že je ekologická. Vyrobena je totiž z materiálů, které vznikly recyklací rybářských sítí a plastů. Zároveň celý proces výroby probíhá s ohledem na zachování zodpovědného přístupu k přírodě a životnímu prostředí.

BEKO Beyond = Za hranicí možností

Už jste si vybrali ten pravý spotřebič ze série Beyond? Pokud ne, rozhodně to nevadí. Podívejte se na web www.dobreelektro.cz a obraťte se naše zástupce. Ti jsou těmi pravými experty nejen na domácí spotřebiče, ale i na vybavení do kuchyně, koupelny, dílny nebo na zahradu, a ochotně vám s vaším nákupem pomůžeme a poradíme.

Mrkněte na další články