Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

BEKO Pet program: Šetrná péče o vaše prádlo

Domácí mazlíčci jsou naše radost. Zlepšují nám náladu, uklidňují duši, vytváří volnočasový program. Jsou součástí naší rodiny. Pokud nějakého takového domácího mazlíka máte, určitě víte, že spolu s radostmi přináší i trochu více práce. Péčí o vaše zvířátko počínaje a péčí o vaše oblečení konče. Snad totiž každé chlupaté zvíře na světě jednou za čas líná. To potom je oblečení samý chlup. Jak se šetrně, ale zároveň účinně zbavit těchto nežádoucích „doplňků”? To vám prozradíme v tomto článku.

Speciální funkce Pet program

V dnešní moderní době snad neexistuje vychytávka, která by nám nepomohla s nějakými životními komplikacemi. Ne jinak je tomu i s problémem zvířecích chlupů na oblečení. Dnes si s nimi můžete velice snadno poradit pomocí chytrého pracího programu BEKO Pet program. Co všechno umí?

Popis funkce Pet program

Díky přidané předpírce, extra máchání a úpravě průběhu Pet programu budou veškeré chlupy z vašeho oblečení pryč a módní kousky opět jako nové. Vaše oblečení může být v hojné míře pokryto zvířecími chlupy a přesto si s tím pračky BEKO poradí.

Perete, až když chcete

Předností praček BEKO vybavených Pet programem je také praktická funkce odloženého startu, kdy se pračka sama zapne přesně v čase, který vám vyhovuje. Můžete si tedy nastavit praní třeba hodinu před příchodem domů z práce a jakmile dorazíte, bude prádlo už krásně vyprané.

Další přednosti praček BEKO

Samozřejmostí je také možnost volitelného nastavení otáček. Nemusíte navíc myslet na další ochranná opatření proti poškození či usazování vodního kamene, protože topení praček BEKO je pokryto vrstvou niklu, které prodlužuje jeho životnost je tak až 100 krát vyšší. 

Navzdory vysokému výkonu praček BEKO ale nejsou žádným „žroutem“ energie. Jejich extrémně efektivní provoz totiž zajistil zařazení do nejúspornější kategorie. Pračky BEKO jsou zkrátka vysoce efektivní a komfortní pomocníci v boji proti špinavému prádlu.


Mrkněte na další články