Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

BEKO představuje své nejchytřejší pračky

Značka BEKO představuje lídra na trhu domácích spotřebičů. V roce 2023 na trh uvádí své dosud nejchytřejší modely. Pračky BEKO se tak stávají skutečně neocenitelným pomocníkem v domácnosti. Konkrétně se jedná o:

Pračka Beko WTE9744N

Tato pračka Beko se může pyšnit jedinečnou funkcí SteamCure. Ta je založena na principu páry, která má význam jednak pro efektivní odstraňování nečistot, ale také pro výraznější narovnání vláken.

K dalším speciálním programům, které tento spotřebič přináší, se řadí i StainExpert™. Ten dokáže odstranit až 24 druhů skvrn. Využívá k tomu kombinaci různých teplot, specifických pohybů bubnu a doby praní a máčení.

K dokonalé čistotě přispívá i technologie AquaFusion, technologie, díky níž je využito 100 % nadávkovaného pracího prostředku. Pračka je tak nejen efektivní, ale i úsporná. Slibovanými chytrými technologiemi jsou v tomto případě hlavně senzory OptiSense®. Ty přizpůsobí použité množství vody a spotřebu energie přesně na míru vašemu oblečení, což dále příznivě ovlivní spotřebu pračky.

Pračka Beko EWUE76261CSH1W

Další ze zástupců praček Beko nabídne chytrý koncept díky ovládací aplikaci HomeWhiz. Tu si stačí stáhnout a nainstalovat do svého chytrého telefonu a získáte tím možnost stahovat další programy nebo ovládat pračku přes telefon.

Spotřebič si samozřejmě poradí s odolnými nečistotami díky programu StainExpert™ a umožní vám tiché a úsporné praní zásluhou invertorového motoru Beko ProSmart™.

Pračka dokáže prát nejen efektivně, ale i rychle s režimem Fast+™, který zrychlí praní až o polovinu. Disponuje i dalšími užitečnými funkcemi. Pára se v tomto případě stará přímo o čistotu samotné pračky. Funkce DrumClean+ zbavuje spotřebič přebytků prášku a aviváže a účinně odstraňuje i textilní vlákna.

Pračka Beko EWUE7736CSX0C

Pračky známého výrobce Beko nabízejí celou řadu technologií, s nimiž bude praní prádla doslova hračkou.

Umožňují vám to i chytré technologie. Díky aplikaci HomeWhiz, kterou jednoduše se zařízením spárujete, můžete nejen stahovat další programy a ovládat pračku přes telefon, jak už bylo naznačeno, ale také si vyhledat návody a rady na nejefektivnější praní.

Tento spotřebič toho ale zvládne mnohem víc. Nabízí třeba speciální program Hygiene+, který ulevuje alergikům. Odstraní totiž až 99,9 % bakterií, pylů i zbytků prášku.

Pračka Beko WUE7612CSX0

Posledním zástupcem našeho „chytrého“ žebříčku Beko je model WUE7612CSX0. Oblíbený je hlavně díky příznivé ceně. Ta jí ale nikterak neubrala na počtu unikátních funkcí.

Specifický je třeba program Xpress Super Short, který zvládá vyprat až 2 kg prádla za 14 minut. Podobně na rychlost sází Denní Express, který se s plnou pračkou perfektně vypořádá dokonce už za 28 minut.

Tato pračka Beko se chytře postará o každý typ vašeho oblečení. Navolit u ní můžete speciální programy na košile i tmavé prádlo. Vybavena je i funkcí pro šetrné praní.

Vstupte do roku 2023 s novou pračkou

Chcete do světa praček Beko proniknout ještě hlouběji a poznat jedinečné možnosti, které nabízejí? Určitě si tu svou vyberete. A pokud ne, naši experti z webu www.dobreelektro.cz vám ochotně poradí.

Mrkněte na další články