Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Dejte sbohem špinavému nádobí díky myčkám Beko

Myčky značky Beko patří mezi spotřebiteli ke zvláště oblíbeným. Vynikají totiž řadou užitečných funkcí. Co nabízejí? A jaké funkce si zaslouží vaši pozornost?

O myčkách Beko

Myčky pod značkou Beko najdete v široké škále provedení. V portfoliu má značka elegantní vestavné myčky i klasické volně stojící řešení.

Oba typy mají své přednosti. U vestavěného modelu je to hlavně elegantní design a tichý chod. Volně stojící myčky jsou zase variabilní a méně náročné na zapojení. Cenově se od sebe obě kategorie již prakticky neliší.

U myčky však nejsou zásadní pouze pořizovací náklady, ale i ty provozní. Pro maximální úsporu lze také doporučit volit spotřebič v nejnižší kategorii energetické náročnosti, tedy spotřebič označovaný A.

U značky Beko si navíc vyberou jak ti, kteří potřebují standardní šířku myčky 60 cm, která je vhodná do rodiny, tak i ti, jimž stačí úzká myčka v šíři 45 cm. Tu lze volit, pokud žijete v domácnosti s jedním až dvěma členy.

Funkce myček Beko

Základní parametry nutné pro zorientování se ve světě myček máme za sebou. Nyní již můžeme přikročit k výčtu těch nejzajímavějších funkcí, které mohou tyto myčky nabídnout.

CornerIntense

CornerIntense™ je speciální rameno, které snadno dosáhne až do rohů myčky. To umožňuje dokonalé umytí nádobí bez ohledu na to, kam jej ve spodním koši vložíte.

AquaIntense

AquaIntense® tvoří součást spodního mycího ramene. Je vybaveno dalšími tryskami a současně disponuje vyšším tlakem vody. Efektivně tak odstraní i připečené zbytky jídla.

AquaStop/Watersafe+

AquaStop je speciální ochrana hadice. Je-li jí myčka vybavena a disponuje ochranou proti přetečení, máte vždy jistotu, že se v případě problému přeruší napouštění vody a přístroj se sám vypne.

AutoDose

AutoDose je systém dávkování mycího prostředku. Ten se stará o to, aby nebylo přípravku během mycího cyklu málo, takže nádobí zůstane neumyté, ale ani moc. Pak se jím zbytečně plýtvá a provoz myčky je drahý.

SelfDry

Automatické otvírání dveří SelfDry vypustí přebytečnou vlhkost z prostoru myčky po ukončení mycího programu. Díky tomu je nádobí dříve suché.

BabyProtect+

Tento program je určen na důkladnou hygienu vašeho nádobí. To je nejen perfektně umyté, ale i hygienicky čisté. K mytí se používá stálá vyšší teplota.

DeepWash

DeepWash je systém držáku a trysek. Ty jsou určeny především na mytí lahví a dalších úzkých a vysokých kusů nádobí, do kterých je často problém dosáhnout.

HomeWhiz

HomeWhiz je chytrá aplikace do vašeho mobilního telefonu. Umožňuje podle přání uživatele nastavit a přidat další mycí programy.

InnerClean

Důležité je nejen čisté nádobí, ale i myčka samotná. Přesně o to se postará program InnerClean, který myčku vyčistí a zároveň tak prodlouží její životnost.

TrayWash

Jde o praktické držáky, které vám umožní snadno a najednou umýt více plechů. Ušetříte tak v myčce mnoho místa.

Kterou myčku byste si měli vybrat?

Pro vynikající poměr ceny a výkonu lze doporučit například myčku Beko DFN26422X, která je vybavena zmíněným mycím ramenem AquaIntense. Elegantní volbu pro náročné zastupuje chytrá myčka Beko DIN59530AD. Využít u ní můžete právě aplikaci HomeWhiz pro snadné nastavení. Volně stojící myčka Beko DTC36810W nabízí základní funkce a bezpečnostní prvek OverFlow safety, který zabraňuje úniku vody.

Vybere si tedy skutečně každý. A pokud byste snad ještě potřebovali ohledně myček pomoci, obraťte se na nás na webu www.dobreelektro.cz. Jsme odborníky na domácí spotřebiče a rádi vám vždy ochotně poradíme.

Mrkněte na další články