Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Dokonalá pečínka, na kterou se sbíhají sliny? Jedině s Aeroperfect

Funkce Aeroperfect je novinkou značky Beko. Integrována je konkrétně v troubách této značky. K čemu tato technologie slouží? Pojďte to zjistit společně s námi.

Co je Aeroperfect

Aeroperfect představuje inovativní technologii založenou na několika specifických prvcích. V první řadě se jedná o použití ventilátoru. Tento inovativní systém inspirovaný leteckými technologiemi zajišťuje rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu uvnitř trouby.

Výsledkem je především rovnoměrné propečení pokrmu. Teplo je rozváděno stejnoměrně po celém plechu. Skvělý výsledek už tak nebude dílem štěstí, ale dosáhnete ho pokaždé. Funkci Aeroperfect můžete využít nejen pro pečení, ale vynikající efekt nabídne i při kynutí těsta.

Větší plocha, větší výkon, lepší propečení

Trouby s touto technologií rovněž nabídnou větší plochu a výkon grilu. Zvětšená oblast grilu se postará o ohřev, který bude nejen rovnoměrnější, ale i výkonnější. Výsledkem bude dokonalá kůrčička na pokrmu, neboť pokrm na povrchu zhnědne stejnoměrně.

Minimální tepelné ztráty během pečení

Další jedinečnou inovací, kterou tyto trouby nabídnou, je vnitřek trouby. Ten minimalizuje tepelné ztráty během pečení. Změny doznal taktéž způsob pečení. Vzhledem k upravenému způsobu řízení teploty se snižuje nežádoucí kolísání teploty v průběhu přípravy. To má opět praktický dopad v jediném: Vaše jídlo bude připravené přesně tak, jak má.

Oproti běžným spotřebičům navíc trouby se systémem Aeroperfect nabízejí i výraznější energetickou úspornost.

Které modely jsou vybaveny funkcí Aeroperfect?

Většinou se jedná o vestavné provedení trouby. Touto moderní funkcí jsou osazeny multifunkční spotřebiče v úsporných energetických třídách, což odpovídá právě i filosofii Aeroperfect.

Jedná se tak například o model dodávaný pod označením Beko BBIM12300XD. Ten kromě systému AeroPerfect přichází i s propracovaným 3D pečením s kruhovým topným tělesem a efektivní technologií SimpleSteam pro snadné parní čištění.

Dalším modelem, který sází na tuto inovaci, je trouba Beko BBIM12301X. Spotřebič vám nabídne celkem 8 programů a řadu užitečných funkcí. Jde například o jedinečný systém meziskelního čištění, díky kterému bude trouba bez námahy dokonale čistá. O zbytek se potom postará čištění párou SimpleSteam.

Do třetice uveďme ještě verzi BBIM17300BPS. Tato trouba nabídne třeba i tichý systém SoftClose, který je navržen pro zcela bezhlučné automatické dovírání dveří. To vám umožní péct i ve chvílích, kdy už ostatní spí. Navíc dvířka unesou hmotnost až 22 kg. A až bude všechna práce hotová, s pyrolytickým čištěním vás už nemusí trápit namáhavá údržba. Díky programu Pyro nebo EcoPyro se tato trouba vyčistí sama.

Spolehněte se na experty

Máte už jasno v tom, která trouba je pro vás ta pravá? Pokud jste si z rozmanitého množství funkcí ještě nevybrali, spolehněte se na pomoc našich expertů z www.dobreelektro.cz. Jsme odborníky na domácí spotřebiče a rádi vám pomůžeme.

Mrkněte na další články