Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Rychlík mezi myčkami: Myčka Beko BDFN26430X umyje a usuší 14 sad nádobí do 58 minut!

Společnost BEKO přišla na kreativní způsob, jak vám ušetřit čas a peníze. Model myčky Beko BDFN26430X vám otevírá možnost extrémně rychle umytého nádobí. Myčka je prostorná a díky automatickému otevření dveří po skončení mycího cyklu máte jistotu rychlejšího usušení nádobí, které díky tomu můžete dříve uklidit. Jakými funkcemi se tato myčka nádobí pyšní a v čem je tak výjimečná? Pojďme se na to podívat.

Do myčky se vejde až 14 sad nádobí

Vkládání nádobí do myčky nikdy nebylo pohodlnější. Známe to všichni – skládáme nádobí a u posledních několika kusů zjistíme, že už se do myčky nevejdou. A nezáleží na tom, jak jimi otáčíte.

S tím je teď konec! A to díky nastavitelnému koši této myčky BEKO. Ten můžete posouvat nahoru a dolů, nastavit se dá až do tří různých výšek.

Nejlepší na tom je, že to můžete udělat i ve chvíli, kdy už je plný nádobí. Není proto nutné všechno vyndávat, abyste si koš nastavili.

Umístění příborů bylo rovněž domyšleno do posledního detailu. Kromě tohoto koše v myčce najdete také příborník a držáky na nože.

Program rychlého mytí – Quick and Shine

Nejvíce vás potěší možnost rychlého umytí nádobí. Tento program, pokud ho spustíte při úplně naplněné myčce, je schopen umýt a usušit nádobí za pouhých 58 minut. Za necelou hodinku proto můžete nádobí v klidu uklízet.

Další programy mytí u myčky Beko BDFN26430X

Quick and Shine je jistě užitečný program, který velké množství z vás bude pravidelně používat. Není ale jediným, myčka má dohromady 6 mycích programů. Jaké jsou ty zbylé?

  • Auto program
  • Intensive70
  • Eco 50 – tento program trvá kratší dobu, pokud myčka zaznamená, že není zcela naplněná
  • Delicate40
  • Mini30

Programy vybírejte v závislosti na teplotě vody, kterou si přejete pro mytí nádobí. Auto program vám ovšem ulehčí rozhodování, vybere sám tu nejvhodnější teplotu.

Další vychytávky tohoto modelu

Myčka obsahuje mnoho zajímavých funkcí, které vám zpříjemní a usnadní samotné mytí. Přesně víte, co se v myčce děje.

Například indikátor soli a leštidla vám umožní jednoduše zjistit, zda je vše v normě, a senzor čisté vody vám zase ukáže, zda něco není s vaší myčkou v nepořádku. Můžete tak odhalit jisté poruchy vašeho elektrozařízení ještě předtím, než se myčka začne chovat nestandardně.

Hygienický program HygieneIntense

Zejména malé děti jsou často náchylné k nemocem způsobenými viry či bakteriemi. Výrobce BEKO ovšem myslel i na toto.

Program, který dezinfikuje nádobí, je schopen mýt horkou vodou až do 70 °C. Myčka dezinfikuje kombinací horké vody a páry.

Málo nádobí? Není nutné čekat, až přibude

Ačkoli je myčka opravdu objemná a bohatě postačí i pětičlenné rodině, myslela i na příležitostné domácí jedlíky, kteří moc nádobí neušpiní. Program Poloviční náplň vám tak ušetří čas, ale hlavně spotřebu vody.

Ovládání potěší i ty z vás, kteří jsou neustále ve spěchu

U starších myček jste běžně nastavovali program otáčením kolečka. U některých novějších přepínáte tlačítky. Myčka Beko BDFN26430X vám ale ušetří čas i v tomto ohledu.

Všechny programy máte rozmístěné na jedné liště, proto najdete požadovaný program a bez většího zdržení myčku rychle zapnete. Funkce se jmenuje Direct Access.

Vše hotovo, můžete uklízet

Jakmile program dojede, myčka se automaticky otevře. Zbytky vlhkosti, které v ní mohly zůstat, se odpaří. Výsledkem je dokonale suché nádobí. Toto automatické otevírání dveří se jmenuje SelfDry.

Funkce Odložený start potěší nejednoho z vás

Nechcete-li zapnout myčku a jít spát, ale zároveň se vám ji nechce zapínat hned ráno, dozajista oceníte funkci Odložený start. Ten odloží spuštění cyklu až o 24 hodin.

Na trhu nenajdete mnoho takto cenově dostupných a zároveň tichých myček, které by byly schopny umýt nádobí tak převratnou rychlostí. Nutno ale dodat, že tato myčka není vestavná. Sháníte-li proto dobrou vestavnou myčku BEKO, doporučujeme se podívat na tuto - Beko BDIN36530.

Myčce Beko BDFN26430X tleskáme!

Myčky nádobí existují v různých variantách a s různými funkcemi. Myčky BEKO se snaží být o krok napřed a s myčkou na nádobí Beko BDFN26430X se to výrobci opravdu povedlo.

Nejsme specialisté pouze na myčky nádobí

Pokud vás tato myčka nádobí zaujala či potřebujete poradit ohledně dalšího výběru, navštivte naše webové stránky - https://www.dobreelektro.cz/. Rádi vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme všechny vaše dotazy nejen ohledně výběru myčky na nádobí, specializujeme se také na jiné domácí spotřebiče.

Mrkněte na další články