Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Kombinované lednice Amica: Bez námrazy, bez odmrazování a s dlouhou životností!

Jsou mezi spotřebiteli jednoznačně nejvíce populárním řešením. Kombinované chladničky. Nejen chlazení, ale i mrazení - ideální kombinace do jakékoliv domácnosti. Jenže, není chladnička jako chladnička. Který model byste si měli vybrat? Jaká kombinovaná lednice značky Amica stojí za vaši pozornost?

Proč si vybrat kombinovanou chladničku?

Kombinované ledničky představují praktické řešení do většiny běžných rodin. Jde o zařízení, které v sobě propojuje chladničku a mrazák. Mrazící část je od prostoru pro chlazení potravin oddělena, což napomáhá uchovávat potraviny.

Proto patří tento typ ledniček stabilně do portfolia většiny výrobců. Konkrétně značka Amica patří už 70 let k úspěšným producentům evropského trhu. V současné době působí ve více než 60 zemích.

I v Česku nabízí pestrý výběr modelů. K těm momentálně nejoblíbenějším se řadí:

Kombinovaná lednice Amica VC 1622 B

Tato kombinovaná chladnička zaujme už na první pohled svým stylovým retro designem. Dokazuje tak, že nezbytný spotřebič, jakým je běžná lednička, může nabídnout mnohem více než svou primární funkci uchování potravin.

Tu ostatně zvládá tento model značky Amica na jedničku. Volně stojící lednička přináší v celkovém objemu 145 litrů prostorné a odolné přihrádky ve dveřích, do kterých uložíte vše potřebné. 

Prostor uvnitř člení poličky vyrobené z tvrzeného skla Safety Glass. Díky tomu se nemusíte obávat uložit ani těžké a objemné nádoby, jako je třeba hrnec s polévkou. Samotný mrazák má kapacitu 54 litrů.

Ke komfortnímu použití této lednice přispěje i LED osvětlení zajišťující skvělý přehled a jednoduché mechanické ovládání pomocí otočného knoflíku.

Kombinovaná lednice Amica VC 1522 X

Další zástupce ze světa kombinovaných lednic Amica patří do kategorie volně stojících modelů. Zájemcům nabídne efektní nerezové provedení, které vypadá moderně a vkusně v každé kuchyni. Její celkový objem činí 146 litrů, ty pak doplňuje objem mrazáku 84 litrů.

V této lednici můžete využít prostorné a odolné přihrádky ve dveřích. Do nich zvládnete přehledně uložit všechny vaše potraviny. Kromě nich můžete počítat se 3 zásuvkami a jednou speciální přihrádkou na ovoce a zeleninu.

K důležitým doplňkům tohoto modelu náleží i univerzální dvířka. Ta mají možnost levého i pravého otevírání dveří. Stejně tak oceníte i možnost mechanického ovládání termostatu pomocí otočného kolečka.

Kombinovaná lednice Amica KGCR 387100 R

Tato lednička od značky Amica zaujme retro designem a výrazným červeným odstínem, který z ní udělá šperk vaší kuchyně.

Spotřebitele osloví kapacitou až 181 litrů. Vnitřní prostor prakticky člení celkem 4 poličky, zásuvka na ovoce a zeleninu a celkem 3 přihrádky ve dveřích. U mrazáku můžete počítat s objemem ve výši 63 litrů. Ten má k dispozici 3 oddělené zásuvky. Samostatná police na lahve dovoluje pohodlně uskladnit i objemné lahve s vínem.

Z funkcí usnadňujících použití spotřebiče využijete mechanické ovládání teploty v chladničce i v mrazáku, praktické LED osvětlení a automatické rozmrazování.

DobréElektro.cz - Svět domácích spotřebičů

Nevybrali jste si mezi naším rychlým přehledem chladniček Amica? Hledáte výrazně větší nebo naopak menší spotřebič? Anebo byste rádi zabrousili i do vod jiných výrobců? Další modely chladniček najdete na webu www.dobreelektro.cz. S výběrem vám samozřejmě rádi poradíme.

Mrkněte na další články