Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Lednice BEKO: Sklízejte čerstvou zeleninu a ovoce z lednice díky technologii HarvestFresh

Čerstvá zelenina i ovoce jsou skvělým zdrojem vitamínů. Měli bychom se tak snažit je konzumovat co nejčastěji. Ovšem udržovat tyto potraviny čerstvé není vůbec jednoduché. V čem vám pomůže lednice BEKO s technologií HarvestFresh? U nás to zjistíte.

Co je technologie HarvestFresh

Technologie HarvestFresh představuje inovativní funkci lednic značky Beko. Zjednodušeně řečeno, napomáhá udržovat ovoce a zeleninu déle čerstvé.

Funguje jednoduše: Jedná se o speciální přihrádku, která je vybavena unikátním světelným režimem. Ten kopíruje pomocí speciální technologie přirozené střídání světla a tmy v přírodě. 

Inovativní úložný prostor ledničky Beko využívá širší barevné spektrum světla a střídá červené, zelené a modré světlo.

Díky tomu se v ovoci i zelenině udržují přirozené procesy, které by byly běžným skladováním ve tmě porušeny. Konzumace takových potravin je proto z hlediska přínosu pro váš organismus mnohem výhodnější.

Vyšší množství vitamínů v zelenině a ovoci

Konkrétně byl v rámci testování těchto spotřebičů ověřován obsah vitamínů C a A. Společnost Intertek, která novinku od Beka prověřovala, si pro testování vybrala rajčata a papriky. Z testování vyplynul prokazatelně vyšší podíl těchto vitamínů po plných 7 dnech.

Zároveň vám čerstvé ovoce i zelenina déle vydrží. Můžete si proto lépe rozplánovat, co uvaříte nebo jak jinak je zužitkujete a kdy. Nakupování a vaření se proto stanou mnohem jednoduššími činnostmi. 

A zamezíte zbytečnému plýtvání. Už nemusíte vyhazovat shnilou zeleninu, o které jste si mylně mysleli, že ještě vydrží.

Čerstvá zelenina také mnohem lépe chutná. To se odrazí na výsledné chuti vašich pokrmu. S ledničkou Beko si připravíte vynikající snídani, oběd nebo večeři. Dodržování zdravého životního stylu tak pro vás bude hračka.

Tipy na nejlepší ledničky s funkcí HarvestFresh

Americké chladničky vždy představovaly pomyslnou vyšší třídu mezi ledničkami. Nabízejí řadu moderních a užitečných funkcí.

Platí to i pro americkou chladničku Beko GN163140ZGBN, která kromě technologie HarvestFresh přináší řadu dalších skvělých funkcí. Přihrádka EverFresh+ se speciální cirkulací vzduchu vám rovněž pomůže vaše potraviny uchovat déle čerstvé. Zaručeně oceníte i praktickou funkci rychlého zmrazení FastFreeze.

Hledáte chladničku, která spolehlivě zapadne do vaší kuchyně a současně nezatíží váš rozpočet? Vyberte si vestavěný spotřebič Beko BCHA275E4SN. Ta nabídne například automatické odmrazování mrazící i chladící části.

Chladnička Beko MCNE366E40ZXBN je kromě funkce HarvestFresh vybavena též systémem NeoFrost. Ten disponuje 2 okruhy chlazení se 2 větráky. Cirkulace vzduchu pro ledničku a mrazák je proto oddělena a uvnitř prostoru nedochází k mísení vzduchu ani pachů.

Vyberte si lednici s funkcí HarvestFresh

Zaujala vás inovativní technologie HarvestFresh, případně některé jiné funkce? Stále nemáte jasno, který spotřebič naplní vaše očekávání? Pokud jste si mezi představenými modely nevybrali, Beko nabízí řadu dalších chladniček. Vybrat mezi nimi tu nejlepší vám pomohou naši specialisté z www.dobreelektro.cz.

Mrkněte na další články