Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Lednice Beko: Vše, co potřebujete pro skladování potravin

Vybíráte novou chladničku či mrazák? Pomoci vám může náš přehled nových spotřebičů značky Beko. Čím jednotlivé modely vynikají?

Mrazák Beko RFSA240M31WN

Model Beko RFSA240M31WN se řadí mezi šuplíkové neboli skříňové mrazničky. Nabídne vám tak možnost rozšířit váš dosavadní mrazák o další prostor. Jeho kapacita činí 215 litrů.

Zároveň vyniká přehledným uspořádáním. Konstrukce je tvořena celkem šesticí zásuvek. Mrazák navíc disponuje funkcí FastFreeze. Ta umí zmrazit jídlo v přihrádkách dokonce o 10 % rychleji, takže se zmrazením méně zničí jeho struktura.

Jeho celková akumulační doba, tedy doba, během níž zůstanou potraviny zmrazeny i při výpadku proudu, je navržena až na 14 hodin. Co se týče dalších důležitých parametrů, mrazící výkon (zmražení na teplotu -16 °C/-18 °C) činí 9,8 kg/24 hod. Stejně tak spotřebič disponuje manuálním odmrazováním.

Kombinovaná chladnička Beko CSA270M31WN

Kombinovaná chladnička Beko CSA270M31WN vám zajistí spolehlivě obě funkce, tedy jak chlazení, tak i mrazení. Celkový objem chladničky činí 175 litrů, objem mrazničky pak byl navržen na 87 litrů.

Tato lednice je vybavena některými speciálními funkcemi, které zaručeně oceníte. Jedná se například o MinFrost, která zajistí, že se v mrazničce tvoří mnohem méně námrazy než v jiných statických ledničkách. To znamená úsporu elektřiny i konec namáhavého odmrazování. Mrazák vám nabídne mrazicí výkon 4 kg/24 hod. v doprovodu akumulační doby až 13 hodin.

K dokonalé kontrole nad veškerými uskladněnými potravinami přispěje také praktické LED osvětlení vnitřku tohoto modelu.

Chladnička Beko RCSA300K30SN

Spotřebič Beko RCSA300K30SN představuje oblíbené spojení lednice a mrazničky a řadíme ho tak mezi kombinované spotřebiče. Celkový objem chladničky dosahuje 204 litrů, objem mrazničky pak 87 litrů.

Akumulační doba zde je 16 hodin, mrazicí výkon pak 4 kg/24 hod. Také v tomto případě je spotřebič vybaven unikátní technologií MinFrost proti namražování. Odmrazování této lednice Beko i integrované mrazničky je manuální.

I v tomto případě došlo na vybavení LED osvětlením. Jeho nejdůležitější výhodou není jen to, že osvětlí vnitřní prostor, ale také to, že je úspornější než běžné zářivky.

Chladnička Beko RCSA240M30WN

Pro svou praktičnost jsou kombinované lednice tím nejoblíbenějším typem spotřebičů současného trhu. A dokazuje to i chladnička Beko RCSA240M30WN. Co se týče parametrů, vyniká objemem chladničky 142 litrů a objemem mrazničky 87 litrů.

Prakticky uspořádaný mrazák je vybaven hned třemi zásuvkami. Navíc nabídne mrazící výkon 4 kg/24 hod. a až 13 hodin akumulační doby. Skvělá je i funkce MinFrost, která vás zbaví neustálého boje s námrazou.

Stejně tak zaujme přítomnost antibakteriálně upraveného těsnění a samozřejmě i v tomto případě vysoce úsporného LED osvětlení.

Chladnička Beko BCSA285K3SN

V tomto případě se jedná o vestavné provedení, které vyniká hlavně minimalistickým designem. I v této variantě lze samozřejmě bez potíží zachovat oblíbenou variantu kombinovaného spotřebiče a právě chladnička Beko BCSA285K3SN představuje takové efektní spojení.

Základní parametry předurčily objem chladničky na 193 litrů a objem mrazničky na 78 litrů. Potěší též akumulační doba 13 hodin a mrazící výkon 3,6 kg/24 hod. Ani v tomto modelu značky Beko navíc nechybí unikátní funkce MinFrost.

Z dalších specifických parametrů stojí za zmínku hlavně úsporné LED osvětlení, které dostal do vínku i tento přístroj.

Chladnička Beko RCSA300K30WN

Kombinované chladničky hrají mezi současnými spotřebiteli jednoznačně prim. Lednice Beko RCSA300K30WN to potvrzuje.

Při spojení obou těchto praktických funkcí určitě využijete objem chladničky 204 litrů a objem mrazničky 87 litrů. Pro další provoz je též užitečné si zjistit, že mrazící výkon činí 4 kg/24 hod. a celková akumulační doba 13 hodin.

Nesmíme pak zapomenout ani na obligátní funkci MinFrost proti námraze a ani na integrované LED osvětlení. Díky nim se z této ledničky Beko stane praktický pomocník v každé domácnosti.

Vyberte si novou lednici na DobréElektro.cz

Už jste si vybrali? Pokud ne, zklamaní nebudete, značka Beko nabízí mnohem víc modelů. Abyste se v nich zorientovali, obraťte se na ty nejpovolanější – na nás na webu www.dobrelektro.cz. Věnujeme se již řadu let prodeji spotřebičů značky Beko a své práci skutečně rozumíme.

Mrkněte na další články