Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Luxusní vestavné spotřebiče Haier na Vánoce – od vaření k zážitku

Vánoce se blíží a tak řada lidí už nyní shání inspiraci pro obdarování svých bližních. Patříte mezi ně? Pak jste tady naprosto správně! Čím můžete obdarovat své nejbližší? A co zaručeně vyčaruje vašim bližním úsměv na tváři?

Na Vánoce myslete včas

Na vánoční svátky je potřeba začít myslet s předstihem. Ušetříte si díky tomu značný stres v obchodech, které se v posledních týdnech roku plní nervózními zákazníky. Stres navíc doléhá značnou měrou i na přetížený personál.

Podobně napilno mají v tomto období i majitelé e-shopů a přepravní služby. Může se tak snadno stát, že se dárek objednaný na poslední chvíli někde zadrhne.

Výběr dárku je určitě vhodné spojit i se zálibou obdarovaného. Máte ve svém okolí velkého milovníka vaření a moderní gastronomie? Pak ho můžete potěšit celou řadou dárků, díky kterým na vás bude vzpomínat ještě několik let.

Dárky pro milovníky gastra

Opravdu bohatý Ježíšek u vás letos může být, pokud se rozhodnete darovat domácí spotřebiče. Ty promění každé vaření ve skutečně jedinečný zážitek. Tím ovšem nemyslíme například jen myčku nádobí. Už jste slyšeli o domácích vinotékách? Anebo dotyčný či dotyčná ještě nemají pračku se sušičkou? Nebo obdarovanému odešla lednice a teď se shání po nové?

To vše můžete spojit v luxusní, praktický a hlavně nezapomenutelný vánoční dárek. Inspirovat vás mohou následující užitečné tipy od oblíbené značky Haier.

Vinotéka Haier WS50GA

Unikátní vinotéka Haier WS50GA potěší všechny vyznavače vína. Oblíbená vína napomůže uchovat v optimálních podmínkách. Celková kapacita činí až 50 lahví.

Tato vinotéka se navíc vyznačuje velmi tichým chodem, který nežádoucími vibracemi nepoškozuje uskladněné lahve. Současně nezatěžuje nadměrnou hlučností ani vás. Z vinotéky tak může být stylový doplněk každého obývacího pokoje.

Vaše víno ochrání i speciální high-tech systém zamykání. Díky tomu se nemusíte bát ani o cennou sbírku archivních vín.

Vestavná monoklimatická lednice Haier HLE172DE

U chlazení ještě chvíli zůstaneme, ovšem od vinoték se přemístíme k lednicím. I ty se mohou stát dokonalým vánočním dárkem. 

Konkrétně model Haier HLE172DE nabízí automatické odmrazování lednice, elektronické ovládání či akustický signál otevřených dvířek. Samozřejmostí jsou 4 přihrádky ve dveřích, 2x zásuvky na zeleninu, police na víno, 4+1 přihrádek ve dveřích lednice či držák na vajíčka.

Pokud tedy obdarovanému v posledních dnech přestala fungovat lednice, bude toto pro něj jako na zavolanou.

Pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S

Pračku nebo raději sušičku? A co takhle obdarovat své blízké pračkou se sušičkou?! Darujete tak dva spotřebiče v jednom. 

Tato pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S je vhodná až na 12 kg prádla, nabízí extrémně tichý a úsporný chod a automatické vážení prádla, díky čemuž vždy vybere ten správný program.

Trouba Haier HWO60SM2P8XH

Je obdarovaný či obdarovaná vášnivým pekařem? Rád neustále něco zkouší a testuje? Každý týden se z jeho bytu linou nádherné vůně pečených dezertů, koláčů a bábovek? Tak to je jasnou volbou pod stromeček trouba

Tento model nabízí objem 28 litrů, 8 automatických programů, dotykové ovládání, LED osvětlení, dětský zámek a v provedení černé sklo. Ideální volba na Vánoce pro vášnivé milovníky pečení a dobrého jídla. A navíc si s takovýmto dárkem zajistíte nekonečný přísun sladkých i slaných dobrot.

Vestavná myčka Haier XIB6B2D3FB

Není obdarovaný přílišným fanouškem mytí nádobí? Vždy je nejraději, když to někdo udělá za něj? A nevlastní ještě myčku nádobí? Tak to máte o další dárek postaráno. Vestavná myčka Haier XIB6B2D3FB je tím pravým ořechovým.

Dokáže umýt až 16 sad nádobí najednou, nabízí 9 programů základních + 20 Wi-Fi programů, které si můžete stáhnout z internetu, maximální úroveň úspory energie na trhu, Haier Ultra Silence - tedy cyklus s nejnižší úrovní hluku (až 40 dB) a dotykový displej.

Vinotéka Haier WS59GAE

A na závěr se ještě vrátíme k vinotékám od značky Haier. Jsou totiž velice oblíbenou volbou jakožto vánoční dárek.

Tento unikátní model od značky Haier potěší všechny nadšené milovníky dobrého vína. Díky vinotéce snadno vytvoříte optimální podmínky pro skladování všech druhů vína nezávisle na vnějším prostředí.

Toto provedení vyniká dostatečnou kapacitou až pro 59 lahví. Ty na odiv staví díky elegantnímu LED osvětlení, které samozřejmě žádným způsobem kvalitu vína nepoškozuje, neboť nevydává žádné teplo.

Vinotéka není nijak rušivá i díky tomu, že její hlučnost dosahuje pouze 39 dB. Stejně tak vyniká beznámrazovým provedením.

Všechny vánoční dárky vyberete na DobréElektro.cz

Stále jste si to pravé překvapení pro letošní Vánoce nevybrali? Pořád ještě hledáte, čím obdarujete své nejbližší? Anebo potřebujete ve svém výběru poradit? Obraťte se na naše experty na webu www.dobreelektro.cz. Rádi vám s výběrem vánočních dárků poradíme a pomůžeme.

Mrkněte na další články