Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Myčky BEKO: Dokonalý pomocník do každé domácnosti

Dokázali byste si představit život bez myčky nádobí? Nekonečné hodiny trávit u dřezu a drhnout, drhnout a drhnout? My tedy ne! Pokud zatím nejste vlastníkem tohoto skvělého pomocníka, začtěte se do následujících řádků. Není to totiž jen vychytávka moderní doby, je to pomocník, který šetří drahocenný čas a energie. Dokonce už ani prostor v kuchyni není výmluvou pro to, že myčku nemůžete mít. Existují totiž stolní myčky, které nezaberou prakticky žádné místo. Přijměte proto pozvání do světa lesklých skleniček a talířů a objevte kouzlo myček značky BEKO.

Elegantní skříňka naplněná moderními technologiemi

Myčky BEKO jsou jedny z nejkvalitnějších a nejmodernějších na trhu. Obsahují řadu zajímavých technologií, nad kterými zůstává rozum stát. Pojďme si je představit od A do Z.

Jako první zde máme technologii AquaIntense. Jedná se o přídavné mycí rameno s rotační tryskou, které umyje i ty nejšpinavější talíře, hrnce a pánve s 5x vyšší účinností. Díky vysokému tlaku vody umyje bez problému jakékoliv připálené jídlo a vy se tak můžete vždy spolehnout na dokonale umyté nádobí

Další zajímavou technologií z myček BEKO je samočistící filtr EverClean. Speciální tryska, která vyčistí dvakrát během každého programu filtr vysokým tlakem vody. Udržuje tak myčku hygienicky čistou a bez zápachu. Vy jen filtr jednou za rok zkontrolujete.

Třetí vychytávkou je funkce Fast+. Ta, jak už samotný název napovídá, dokáže umýt nádobí rychleji a efektivněji. Díky tomu můžete ušetřit až 70 % času a samozřejmě také energie.

Další zajímavé technologie myčky BEKO

Výčet technologií nekončí, máme zde další, a to IonGuard, neboli integrovaný ionizátor. Ten se postará o to, aby vás už nikdy neobtěžoval zápach z myčky.

Již pátou zajímavou technologií z útrob myček BEKO je ProSmart Invertorový motor. Získáte jej se zárukou až 10 let, šetří elektřinu, zaručí téměř nehlučný provoz a má dlouhou životnost.

V neposlední řadě zde máme SelFit a FlexFit panty pro snadnou instalaci myčky do vaší kuchyně. Instalaci tohoto spotřebiče zvládne díky nim prakticky každý.

Myčka BEKO: Moderní pomocník do kuchyně

Myčky BEKO toho samozřejmě umí mnohem, mnohem více. Toto byly jen ty nejzajímavější vychytávky a technologie, kterými se mohou pochlubit. Dále v nich najdete například nastavitelný horní koš, ochranu skla GlassShield, flexi příborovou přihrádku a spoustu dalších.

Zapomeňte proto na nekonečné drhnutí nádobí! S myčkami BEKO je to snadné! Pořiďte si jednu domů a uvidíte, že se stane vaším nejlepším přítelem.

Mrkněte na další články