Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Nedělejte práci za sušičku: Od teď řeší prádlo sušička Beko

Sušičky prádla představují vynikajícího pomocníka do každé domácnosti. Proč se vyplatí a kterou z nich byste si měli pořídit? Pojďte se inspirovat do tohoto článku.

Proč se vyplatí sušička?

Sušička vám ušetří mnoho starostí s prádlem. Prádlo s ní usušíte obratem, navíc ho nebudete muset věšet.

Ušetříte tedy i značné množství času. Se sušičkami skončí i nutnost žehlení prádla. Což vám ušetří opět jednak čas, ale zbaví i nejednu hospodyni činnosti, která jednoduše na žebříček nejoblíbenějších domácích prací nepatří.

K tomu vás tento spotřebič „osvobodí“ od prádla neustále rozvěšeného po bytě. To zejména v malých bytech bez přístupu k vlastní zahradě či balkonu překáží a do prostoru uvolňuje nežádoucí vlhkost, která se může stát i zdrojem plísně.

A pozor, pokud přístup ven máte, možná s jistým zklamáním zjistíte, že sušení venku nepřináší benefit v podobě voňavého prádla, jak jste si pod vlivem idylické představy o slunci mysleli. Dáno je to prostředím, zejména města jsou silně zatížená smogem a dopravou. Což přejde i do vašich věcí.

Co nedávat do sušičky?

Sušička ale nevyřeší situaci vždy, některé kousky do ní přijít jednoduše nesmí. Které se zásadně nehodí pro tento způsob sušení?

Nejvhodnější je odpustit si zvyk stříhání visaček z oblečení. Jsou na nich totiž užitečné symboly, které vám to ihned prozradí. Symbol čtverce s kruhem uvnitř přeškrtnutý jednoznačně říká: S tímto kouskem se od sušičky držte dál.

Platí to například pro vlněné či kašmírové oděvy, elastické prádlo jako plavky, podprsenky a silonové punčochy, ale i citlivé hedvábné oblečení.

Nejlepší sušičky Beko

Sušičky má ve svém portfoliu řada výrobců elektroniky. Čím vás přesvědčí sušičky značky Beko?

Sušička Beko DPY8506GXB1

Tato sušička patří mezi modely tzv. kondenzační. Představuje úsporné řešení do malých bytů, pomocí speciálního mezikusu ji lze instalovat i na pračku. Její energetická třída A+++ vám zajistí skutečně vysoce úsporné řešení při sušení prádla.

Díky ProSmart invertorovému kompresoru je sušení s ní maximálně tiché, úsporné a současně spolehlivé. S bubnem AquaWave® je celý proces současně i maximálně šetrný. Podobně jako celá série je vybavena i tepelným čerpadlem EcoGentle™ pro úsporný provoz.

Sušička Beko DPS7405GB5

I tento model je zástupcem oblíbené kategorie kondenzačních sušiček. Jeho hlavní devizu zastupuje jednoznačně buben AquaWave®, který nabídne jemné a šetrné sušení. 

Sušička je vybavena i praktickým automatickým systémem proti zmačkání prádla a programem pro košile. Kromě toho disponuje i speciální S-shape konstrukcí pro vysoce tichý provoz. A v neposlední řadě vám nabídce úspornou energetickou třídu A++.

Sušička Beko HDF7412CSRX

Tato sušička Beko nabízí kondenzační technologii, energetickou třídu A++ a zeštíhlenou slim konstrukci. Díky skeletu o hloubce 46 cm se vejde dokonce i do panelákového bytu. Vybavena je speciálními senzory pro kontrolu teploty sušení. Stejně tak využívá program pro sušení košilí, díky kterému si usnadníte žehlení.

Objevte sušičky prádla na DobréElektro.cz

Nevybrali jste si z našeho rychlého přehledu? Vyzkoušejte web www.dobreelektro.cz, kde najdete obsáhlý výběr sušiček. V případě potřeby vám navíc profesionální tým poradí s nákupem.

Mrkněte na další články