Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Nejlepší vánoční dárky od DobréElektro.cz

Někdo se na ně těší už od srpna. Někdo je vždy rád, že už jsou za námi. Ovšem nikomu z nás se nevyhnou. Vánoce. Taky už léta tápete, co dát svým nejbližším pod stromeček? Tak, aby to mělo smysl, neprášilo se na to a bylo to pro obdarovaného přínosné? Zkuste vsadit na kuchyňské spotřebiče.

Pro vášnivou pekařku Trouba Beko BBIM12300X

Ano, není to zrovna ten nejlevnější dárek. Ale když se na něj složíte celá rodina, tak rozhodně udělá mnohem větší radost než ponožky, knížka, nebo třeba šampón.

Vášnivé pekařce či kuchtičce můžete darovat Troubu Beko BBIM12300X. Praktický, moderní spotřebič, se kterým rozhodně nešlápnete vedle. 

Tato trouba má inovativní způsob pečení, díky kterému bude výsledek vždy naprosto perfektní. Funkce AeroPerfect™ zajišťuje rovnoměrné pečení jídla, aby chutnalo i vypadalo perfektně. 

Speciální ventilátor a upravený prostor trouby totiž distribuují teplo ze všech stran jídla, a navíc přispívají k úspoře energie při pečení.

Pro novomanžele Pračka se sušičkou BEKO HTE 7616 X0

Máte ve svém okolí novopečené manžele, nebo mladý pár? Pak se jim bude hodit Pračka se sušičkou BEKO HTE 7616 X0. Vypere, vysuší, s péčí se postará o jakýkoliv kousek oblečení.

Dokonalá volba samozřejmě i pro maminku, babičku, tetu, nebo kamarádku. Možná si říkáte, že takový velký dárek je mimo vaše možnosti, ovšem stačí se zeptat po rodině, složit se více lidí a máte dokonalý vánoční dárek, který bude sloužit dlouhá léta. A kdykoliv, kdy obdarovaná nebo obdarovaný pračku zapne, vzpomene si na vás.

Pro rodiče Varná deska BEKO HIC 64401

Nadává už roky vaše maminka na starý sporák? Říkala už několikrát vaše babička, že by potřebovala novou varnou desku? Zvažuje už léta vaše teta nad novým sporákem, ale pořád se nějak nerozhoupala? Pak jim konečně splňte jejich nevyslyšené přání. Obdarujte je Varnou deskou BEKO HIC 64401

Nabízí vše, co pro bezproblémové vaření můžete potřebovat: 9 úrovní, senzorové ovládání, 4 varné Hi-Light zóny, kontrolka zapnutí, displej, ukazatel zbytkového tepla.

Vánoční dárky nemusí být jen knížky a ponožky

Darovat na Vánoce nebo na narozeniny něco praktického může být náročný úkol. Ovšem s kuchyňskými spotřebiči je to vždy sázka na jistotu. Ano, jsou to sice dražší věci, ale když se složíte celá rodina, budete mít dokonalý dárek, který udělá mnohem větší radost než obyčejný deodorant. Pro pomoc při výběru, pro výběr nového spotřebiče, nebo pro akční sety spotřebičů vás zveme na https://www.dobreelektro.cz/.

A za celý tým DobréhoElektra.cz vám přejeme poklidné prožití svátků vánočních, krásné chvíle strávené v kruhu nejbližších a všechna splněná přání v novém roce 2024!

Mrkněte na další články