Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Nová generace praček Philco pro jednodušší praní

Značka Philco patří ke známým a velice oblíbeným výrobcům domácích spotřebičů. Jak vám mohou ulehčit život konkrétně pračky značky Philco? Na jaké pračky byste se měli mrknout? A jaké pračky u nás najdete? Pojďme se na to podívat.

Světu praček vládnou předem plněné modely

Philco nabízí kompletní technologii pro údržbu vašeho prádla. To znamená pračky, kombinované pračky se sušičkou i samostatné sušičky.

U spotřebitelů stojí ve středu zájmu v tomto směru především klasické pračky plněné předem. Toto provedení nabízí řadu výhod. Tou zásadní je možnost zakomponovat jej jednoduše do interiéru. Lze jej vestavět, navíc na něj s pomocí mezikusu můžete umístit sušičku. Výhodou je také větší kapacita těchto praček.

Z popularity tohoto typu tak nevyhnutelně vyplývá i fakt, že se na tento segment prioritně zaměřují i samotní výrobci. U těchto praček tak můžete očekávat i ty nejmodernější technologie. Dokazují to i spotřebiče Philco.

Pračka Philco PLDS 127 DG

Předem plněná pračka Philco PLDS 127 DG patří mezi klasická volně stojící řešení. Vyvinout může až 1 200 otáček a hravě si poradí s až 7 kg náplně.

Dokonale čisté prádlo zajistí celkem 16 programů. Mezi nimi nechybí mimo jiné speciální program pro džíny a jemné prádlo nebo eko program. Z dalších funkcí můžete u této pračky využít ukazatel zbytkového času, dále též tzv. množstevní automatiku nebo klasickou možnost odloženého startu.

Velmi důležité jsou u současných spotřebičů i parametry deklarující náročnost jejich provozu. Spotřeba vody tak v tomto případě činí 45 litrů na cyklus. Celková hlučnost dosahuje 80 dB.

Pračka Philco PLDI 149 B King

Skutečně ne nadarmo má tento předem plněný spotřebič v názvu přízvisko King. Odpovídají tomu i jeho parametry. V tomto případě se tak jedná až o 1 400 otáček a celkovou kapacitu 9 kg prádla.

O skvělé výsledky se při praní pračky Philco PLDI 149 B King stará hlavně speciálně strukturovaný buben Crystal. V chodu pračku udržuje špičkový invertorový motor. Během jednoho cyklu spotřebuje 49 litrů vody a vyprodukuje hluk na úrovni 76 dB.

Využít můžete hned celou řadu zajímavých funkcí, přičemž k těm nejdůležitějším patří třeba program parní péče SpaCare nebo funkce pro zvýšení účinnosti praní u zvláště ušpiněných kousků. Stejně tak si snadno dokážete nastavit trvale nejvíce používané programy.

Pračka Philco PLDI 1510 B King

Další z „rodiny“ předem plněných praček Philco, který stojí za zmínku, je druhý zástupce řady King - Philco PLDI 1510 B King. Jde konkrétně o přístroj, který je najednou schopen vyprat až 10 kg prádla s možností celkem 1 500 otáček za minutu.

Podobně jako u dalších modelů z této série se o jeho výkon stará především kvalitní invertorový motor. Šetrné praní pak dále zajišťuje i speciální strukturovaný Crystal buben, který brání poškození prádla. Spotřeba vody za jeden cyklus činí 52 litrů a hlučnost dosahuje 80 dB.

Celkem zvládne tato pračka až 13 pracích programů. K těm patří především klasické programy na syntetiku, bavlnu či vlnu. Zároveň nabídne některé speciální funkce včetně parní péče SpaCare nebo účinného praní zvláště znečištěných věcí.

Objevte svět nové generace praček Philco

Náš přehled není konečný. Pračky Philco samozřejmě přinášejí mnohem rozmanitější spektrum produktů. Pokud jste si tak nevybrali ze zmíněné trojice, na www.dobrelektro.cz zaručeně najdete tu pravou pračku. Naši specialisté vám s výběrem rádi pomohou.

Mrkněte na další články