Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Odhoďte houbičku: Myjte nádobí jako profesionál s myčkami Beko

Myčky nádobí jsou neocenitelnými pomocníky. V každé domácnosti dokáží výrazně usnadnit život. Jejich používání šetří čas, námahu, ale i energie. Čím vším moderní spotřebiče vynikají? Vzali jsme si na mušku myčky značky BEKO.

Vestavná myčka Beko Beyond BDIN16421

Jedná se o model zařazený v kategorii zařízení se šířkou 60 cm. Tato vestavná varianta myčky Beko vyniká především programem Quick&Clean, díky kterému zvládnete umýt a usušit až 14 sad nádobí za 58 minut.

S funkcí Fast+ můžete navíc jakýkoliv mycí program variabilně zkrátit, a to až o třetinu. Díky tomu nádobí stihnete umýt vždy a nezaskočí vás tak ani nečekaná návštěva vaší tchýně.

V případě této myčky není její silnou stránkou pouze rychlost. I schopnost splnit svou práci naprosto precizně vás naprosto ohromí. Zodpovědný je za to program HygieneIntense, který účinně eliminuje až 99,99 % virů a bakterií díky horké vodě a páře. Nádobí tak v jednom kroku umyje a také vydezinfikuje.

Tato myčka nádobí je rovněž vybavena invertorovým motorem ProSmart, díky kterému svou práci vykonává ještě tišeji a spolehlivěji. Navíc je i vysoce úsporný.

Vestavná myčka Beko DIS35023

Další zástupce myček Beko reprezentuje opět segment elegantních vestavných modelů, tentokrát ale se šířkou 45 cm. Určen je pro 10 sad nádobí.

To zvládne v plnohodnotném programu umýt dokonce už za necelou hodinu. Během 58 minut díky horké vodě dokáže nádobí precizně vyčistit a zároveň ho i usuší. S touto myčkou Beko tak nemusíte dělat žádné kompromisy.

Na vaše pohodlí bylo myšleno také díky sofistikovaně navrženému systému přímého ovládání Direct Access. Díky němu myčku spustíte snadno a jednoduše a mycí program navolíte bez překlikávání.

Kromě komfortu je mytí s tímto spotřebičem i vysoce bezpečné. Vybaven je totiž i hadicí s Aquastopem a ochranou proti přetečení. Únik vody tak pro vás strašákem už nebude.

Volně stojící myčka Beko Beyond BDFN26430X

V případě tohoto spotřebiče před sebou máme volně stojící provedení. Co se týče šířky, nabízí standardních 60 cm. Z hlediska vnitřní kapacity počítejte s celkem 14 sadami nádobí.

Obdobně jako další modely z kolekce myček Beko klade i toto zařízení v první řadě důraz na ten nejdůležitější aspekt – skvěle umyté nádobí. Zajišťuje to už zmíněný program HygieneIntense, který je nejen mycí, ale také dezinfekční.

Dostupné funkce doplňuje rychlý program Quick&Clean. Ten je schopný nádobí umýt a zároveň usušit za 58 minut. K rychlejšímu usušení navíc přispívá automatické otevření dveří SelfDry. To dokáže zajistit odstranění nadbytečné vlhkosti z vnitřního prostoru myčky.

Organizaci uvnitř vám usnadní koš s příznačným názvem Acrobat. Výšku horního koše si můžete variabilně upravit až do tří poloh.

Volně stojící myčka Beko Beyond BDFS26020XQ

Další z myček značky Beko patří mezi volně stojící provedení, tentokrát však v užším rozměru 45 cm. Tento model je vybaven prostorem až na 10 sad nádobí. Vnitřek spotřebiče můžete efektivně využít a umístit sem řadu větších kusů nádobí díky nastavitelnému koši Acrobat.

Kromě technologií HygieneIntense, Quick&Clean a funkce Fast+, které má společné se svými „kolegy“, vyniká také systémem AquaIntense, který je součástí spodního mycího ramene. 

Další trysky s vyšším tlakem vody zajišťují vašemu nádobí opravdu důkladnou „očistu“. Užitečný domácí pomocník tak zvládne odstranit i zapečené zbytky například na pekáči, a to bez namáhavého drhnutí.

Mytí je nejen spolehlivé, ale také maximálně tiché a úsporné díky ProSmart invertorovému motoru, který je pomyslným srdcem myčky.

Vaše nová myčka nádobí na vás čeká na DobréElektro.cz

Nevybrali jste si z představené ukázky? Portfolio myček Beko je samozřejmě mnohem rozsáhlejší. Stačí se o tom přesvědčit u nás na webu www.dobreelektro.cz. Jsme odborníky na domácí spotřebiče. Rádi vám tak s výběrem té nejlepší myčky nádobí pomůžeme.

Mrkněte na další články