Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Pečujte o své oblečení při každém sušení

Stalo se vám někdy, že se do várky oblečení připletl kousek, který jste mohli po vysušení v sušičce rovnou vyhodit? Třeba svetr, který se vytahal, nebo jemná halenka, která se srazila. A aby toho nebylo málo, většinou se jedná o nejoblíbenější kousek. Určitě to zažil každý. Ale co kdybyste měli sušičku, u které to bude jedno? Do které byste mohli dát cokoliv a nikdy by se s daným kouskem nic nestalo?

Sušičky, které se o prádlo starají

Zničeného oblečení už bylo dost! Sušičky se systémem AbsoluteCare® vám konečně nabídnou programy, které jsou přizpůsobené všem druhům materiálů. Ať už se jedná o hedvábnou halenku, jemný svetr či funkční oblečení. O to všechno se sušička se systémem AbsoluteCare® postará. A navíc s ní dosáhnete skvělých výsledků.

Jak systém AbsoluteCare® funguje?

Systém AbsoluteCare® suší při nízkých teplotách, díky čemuž nevystavuje oděvy zbytečnému teplu. Jak je totiž známo, textilie jsou velmi citlivé na vysoké teploty. Pohyb bubnu se přizpůsobuje samotným materiálům a tak zabraňuje jejich sražení. Už nikdy se proto nestane, že byste ze sušičky vytáhli o dvě čísla menší jeansy nebo halenku. Tato funkce má navíc ještě jeden přínos - zabraňuje plstnatění citlivých tkanin. Zapomenout proto můžete na nevzhledné žmolky. A zaplesá i vaše peněženka. Sušičky se systémem AbsoluteCare® totiž šetří nejen vaše oblečení, ale i čas a spotřebu energií.


Oblečení bude stále jako nové

Ani po desítkách vyprání a vysušení to na oblečení nepůjde poznat. Svetry zůstanou hebké a nadýchané. Hedvábí si zachová svůj tvar a hebkost. Sportovní oblečení vám bude spolehlivě sloužit i po usušení. Už se tak nebudete muset strachovat, zda se po dalším praní s daným kouskem nebudete muset rozloučit. Oblečení vám vydrží mnohem déle, než na co jste byli doposud zvyklí. A to skýtá ještě jednu výhodu - nebudete muset tak často obměňovat šatník.

Spolehněte se na výjimečného pomocníka. Přenechejte sušičce se systémem AbsoluteCare® plnou zodpovědnost za každý kousek vašeho šatníku!


Mrkněte na další články