Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Pračka, která má páru - To je technologie SteamCure Beko

Pračky Beko jsou vybaveny celou řadou inovativních funkcí. Jednou z nich je i SteamCure. K čemu slouží a jaké výhody nabízí? Jak funguje? A proč už nikdy žádnou jinou funkci chtít nebudete?

Co je SteamCure

Technologie SteamCure využívá působení páry. Ta je zapojena jak do procesu praní, tak nachází využití i ve fázi odstřeďování. Pára se uvolňuje ve spodní části bubnu pračky Beko těsně před spuštěním pracího cyklu. Prakticky tak plní funkci jakéhosi předčištění vloženého prádla.

Výsledek praní s funkcí SteamCure

Výsledkem působení páry při praní je lepší uvolňování nečistot. Díky tomu bude vaše prádlo skutečně dokonale čisté. Technologie si poradí dokonce i s tak odolnými skvrnami, jako je káva nebo sójová omáčka. Vaše oblečení tak zůstane déle jako nové.

Další dávka páry se uvolní po skončení pracího cyklu. Během odstřeďování svým působením účinně narovnává vlákna. Prádlo tak nebude pomačkané a výrazně ušetříte čas při žehlení. Současně pára působí jakožto účinná dezinfekce, která udrží vaše oděvy hygienicky čisté.

Méně času na praní, více času na rodinu

Praní prádla představuje jeden z nutných úkonů, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Se správně zvolenou pračkou však nebude nijak obtížný. Díky technologii SteamCure tak můžete prádlu věnovat mnohem méně pozornosti a zároveň získáte více času na činnosti, které vás baví.

Modely vybavené funkcí SteamCure

Touto technologií je vybavena například pračka Beko EWUE7736CSX0C, která vyniká taktéž použitím invertorového motoru ProSmart™, který zaručuje tichý chod, nízkou spotřebu a dlouhou životnost.

Bezpochyby oceníte i další užitečné funkce tohoto modelu, jako je program StainExpert™, který díky využití efektivní kombinace různých teplot, specifických pohybů bubnu a doby praní a máčení zvládne účinně odstranit až 24 typů různých skvrn.

Modely vybavené funkcí SteamCure z vyšší třídy

Technologie SteamCure pochopitelně doprovází i modely z vyšších tříd. Jejich představitelem je pračka Beko WTE10736AHT, která pochází z řady HygieneShield

Tento spotřebič využívá účinný systém foukání teplého vzduchu Hygiene Therapy pro šetrné vydezinfikování prádla. Výhodou užití této funkce je primárně to, že oděvy není nutné standardně prát.

Další programy si pak můžete stáhnout prostřednictvím funkce HomeWhiz. Touto aplikací jsou vybaveny i některé levnější modely praček Beko. Konkrétně například model Beko HTE7616X0 disponuje navíc i integrovanou sušičkou.

Tato pračka je kromě funkce SteamCure vybavena i dalšími užitečnými vylepšeními. K takovým možnostem patří například Fast+™, s nímž lze řadu programů zrychlit o více než polovinu. Díky tomu můžete prát tak rychle, jak potřebujete.

Pračka s funkcí SteamCure nebo bez?

Máte už jasno v tom, co od své nové pračky Beko očekáváte? Pokud jste si zatím nevybrali toho pravého pomocníka, nevadí. Nabídka modelů Beko je dostatečně široká. Vyberete si zaručeně na www.dobreelektro.cz, kde vám navíc naši experti na domácí spotřebiče ochotně s nákupem poradí.

Mrkněte na další články