Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Příprava na léto v zahradě. Co všechno se vám na ní bude hodit?

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i řada úkolů souvisejících s údržbou vaší zahrady. Právě příchod léta znamená začátek těch nejintenzivnějších zahradních prací. A to samozřejmě znamená i potřebu pořízení kvalitního nářadí, bez kterého se na zahradě neobejdete. Na co byste tedy neměli při pořizování nářadí zapomenout?

Práce bude víc než dost

Na zahradě je práce vždy hodně, a nejde přitom jen o rostliny, trávník apod. Stejnou péči potřebují i malé zahradní stavby, zahradní nábytek a další zahradní vybavení. A stejně dlouhý a široký je i seznam nářadí, které k tomu budete potřebovat. 

Spolehlivost a kvalita nářadí jsou tím, co vám umožní udržet vaši zahradu fit. Po čem byste měli sáhnout?

Základem je kvalitní řetězová pila

Začít můžete třeba dřevem, které zbyde po odřezání starých větví, a které je potřeba zpracovat pomocí kvalitní pily. Ve vybavení vám proto nesmí chybět elektrická řetězová pila Fieldmann FZP 2005-E s příkonem 2000 W, která je užitečným pomocníkem při údržbě keřů a stromů.

Pro menší práce vsaďte na zahradní nůžky

K odstřižení přebytečných větví se vám mohou hodit zahradní nůžky Fieldmann FZNR 1006 vyrobené z vysoce kvalitní oceli, které zvládnou odstřihnout jak malé větve, tak i větve o šířce až 20 mm.

Zahradní nábytek

Na žádné zahradě nesmí chybět ani kvalitní zahradní nábytek, třeba Fieldmann Melisa Light pro možnost relaxování a kvalitního odpočinku všech členů vaší domácnosti. Ten nejen, že dobře vypadá, ale je i velice odolný a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. To ocení zejména zaneprázdněné hospodyňky.

Pro vyvrtání jakékoliv díry

Všem kutilům by zároveň ve výbavě neměla chybět aku vrtačka Fieldmann, která je velmi dobře skladná. Můžete si ji zakoupit v plastovém kufříku spolu s rychlonabíječkou, která se tak dobře uplatní při aktivní práci na zahradě.

Sekání trávy bude radost

O tom, že tráva roste rychle jako houby po dešti, není pochyb. Usnadnění namáhavé práce vám zajistí rotační benzínová sekačka Fieldmann FZR 5114-170BV, která najde v období rychlého růstu trávy široké uplatnění pro snadnou údržbu vaší zahrady. 

Nabízí jak vysoký výkon, tak i široký záběr. A hodit se vám bude i osm poloh výšky sečení, nemluvě o vysoce kvalitním zpracování a dlouhé životnosti. Vysoká tráva už nebude noční můrou.

Jakékoliv zahradní vybavení najdete u nás

Vše potřebné pro kutily i zahrádkáře najdete u nás na webu Dobreelektro.cz. Najdete zde možnost výběru nejen zahradních, ale i domácích spotřebičů. Máme široký výběr a nabídku vysoké kvality s možností doručení po celé České republice. Velice rádi vám poradíme s vaším výběrem. Tak proč se na léto nevybavit právě u nás?!

Mrkněte na další články