Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Sušička Beko s technologií HygieneShield odstraní až 99,9 % virů a bakterií

Nejnovější modely sušiček prádla Beko jsou vybavené moderní inovativní technologií HygieneShield. Už jste o této technologii slyšeli? Co všechno umí? V čem je tak unikátní? A pro koho je vhodná?

K čemu slouží technologie HygieneShield

Tyto inovativní modely sušiček dokáží odstranit až 99,9 % virů a bakterií. Díky tomu je vhodná především do rodin s dětmi, kde jsou kladeny zvýšené nároky na hygienu. Ideální je také do domácností alergiků, astmatiků či do domácností s domácími mazlíčky.

K odstraňování nežádoucích mikroorganismů z oblečení využívá sušička Beko s technologií HygieneShield UV světlo. To zajistí spolehlivé a současně šetrné odstranění virů a bakterií

Dezinfekci oblečení takto můžete využít nejen pro oděvy, které do sušičky běžně dáváte kvůli sušení, ale také pro ty kousky, které do sušičky normálně umístit nelze.

Dva nové programy

Sušičky Beko jsou pro tento účel vybaveny dvěma speciálními programy

Funkce UV HygienicDrying je určena pro běžné oblečení, případně ložní prádlo. Kapacita sušičky je v takovém případě až 5 kg prádla, které zvládne najednou usušit i vydezinfikovat.

Program UV Refresh naproti tomu slouží k osvěžení a zároveň dezinfekci jemného prádla. Maximální kapacita je v takovém případě pouze 6 kusů oblečení. Vhodný je tento program právě i pro oblečení, které jinak do sušičky nesmí.

Jak to funguje?

Mechanismus účinku sušičky je v podstatě podobný slunečnímu svitu. Nemusíte tak mít obavu z toho, že by si prádlo procházelo složitým procesem za účasti chemických prostředků. Sušení UV světlem je naprosto „zdravé“, bezpečné a nezanechává na prádle žádná nežádoucí rezidua.

Účinnost technologie Beko HygieneShield byla také testována a potvrzena nezávislou organizací Airmid.

Sušička prádla Beko DS8539TU

Podle jakých parametrů vybírat sušičku prádla?

Jedná se o samostatně stojící sušičku prádla. Před nákupem si proto ověřte její rozměry. Hloubka skeletu činí v případě sušičky Beko vybavené programem HygieneShield celkem 60 cm, 65,4 cm společně se dvířky a ovládací kolečkem.

Kapacita sušičky prádla s technologií HygieneShield

Kapacita prádla bývá u sušiček s technologií HygieneShield 8 kg. Sušička prádla Beko DS8539TU nabízí kapacitu 8 kg a právě teď ji u nás najdete v akci s pracím prostředkem na 4 měsíce zdarma a prodlouženou zárukou na motor až na 10 let.

Z dalších podstatných parametrů se zaměřte především na to, co vlastně vaše sušička umí a co potřebujete, aby uměla. Současné přístroje nabídnou například možnost automatického zjišťování množství prádla. Podle toho spotřebič sám nadimenzuje délku sušení

Podstatná je taktéž i hlučnost spotřebiče, která by neměla převýšit 70 dB.

Cena sušičky prádla s technologií HygieneShield

Zásadní je pro spotřebitele i cena. Jinak tomu není ani u sušičky s technologií HygieneShield. Tohoto užitečného pomocníka do své domácnosti pořídíte už za ceny kolem 15 000 Kč

Vzhledem k tomu, že sušička odpovídá moderním standardům a byla zařazena do nejúspornější energetické třídy A+++, nemusíte se obávat toho, že by vám svým provozem dále odčerpávala finance.

Vyberte si sušičku na DobréElektro.cz

Stále si nevíte s výběrem správné sušičky rady? S důvěrou se obraťte na experty z e-shopu www.dobreelektro.cz, kde vám rádi poradíme.


Mrkněte na další články