Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

TOP 5 chytrých ledniček s moderními technologiemi

Moderní chytré ledničky disponují širokou škálou velmi zajímavých funkcí. Které to jsou? Podle čeho moderní lednice vybírat? A co všechno současné spotřebiče umí? To se dozvíte právě tady a teď. Pohodlně se usaďte, začínáme.

Beko CSA270M31WN - Praktická lednice, bez nutnosti odmrazování

Beko CSA270M31WN - tato praktická lednice nabízí osvědčenou kombinaci s mrazákem, který se nachází ve spodní části spotřebiče. 

Kombinovaná lednice je vybavena technologií MinFrost. Ta se postará o efektivní minimalizaci tvorby námrazy uvnitř mrazničky. Nemusíte se tak zdržovat komplikovaným odmrazováním, lednička zvládne tuto pravidelnou povinnost zcela sama. Zároveň se díky absenci námrazy nezvyšuje do budoucna její spotřeba.

Beko RCNA406I40WN - Dva chladící okruhy bez míchání pachů

Beko RCNA406I40WN - volně stojící kombinovaná chladnička disponuje užitečnou funkcí s názvem NeoFrost. Ta je vylepšením dobře známé funkce NoFrost. 

Její podstatou jsou dva chladící okruhy. Ty jsou zvlášť pro ledničku i mrazák, přičemž jeden udržuje suchý studený vzduch právě v mrazáku, zatímco druhý se stará o ideální vlhkost v chladničce. 

Mrazák se díky ní nemusí odmrazovat a v lednici nedochází ke vzniku kapek na zadní straně. Navíc se nemíchají pachy a potraviny lze uchovat déle čerstvé. Čerstvost potravin dokáže ovlivnit i systém rychlého zmrazování FastFreeze.

Beko RCSA270K30XN - Osvětlení v lednici nehřeje

Beko RCSA270K30XN - kombinovaná chladnička Beko RCSA270K30XN je rovněž vybavena užitečnou funkcí MinFrost. Díky tomu už nemusíte zdlouhavě mrazničku odmrazovat. Ušetříte tak čas a zároveň snížíte náklady na provoz chladničky. 

K úspornému fungování tohoto spotřebiče přispívá navíc i moderní LED osvětlení. To na rozdíl od klasických žárovek nehřeje.

Beko RCNE560E60ZGBHN - Ideální varianta do chytré domácnosti

Beko RCNE560E60ZGBHN - v případě tohoto spotřebiče z dílny značky Beko se jedná přímo o model, který je možno začlenit do konceptu chytré domácnosti

Chladnička má možnost napojení na aplikaci HomeWhiz. Ta vám dovolí nad spotřebičem udržet kontrolu i na dálku. Lednice tak například posílá notifikace nebo vám umožní nastavit přes mobilní telefon teplotu

Vybavena je dále efektivním systémem HarvestFresh, který kopíruje přirozený cyklus střídání světla a tmy. Díky tomu se v uskladněném ovoci a zelenině uchovají přirozené biologické procesy, a tím i vyšší podíl vitamínů a dalších látek. 

K čerstvosti uložené zeleniny a ovoce dále přispívá i specializovaná přihrádka EverFresh+ se systémem cirkulace vzduchu udržujícím vyšší vlhkost a nižší teplotu.

Beko GN1426234ZDXN - Lednice, která udržuje potraviny čerstvé

Beko GN1426234ZDXN - netradiční čtyřdveřová lednice se vyznačuje exkluzivním designem a řadou užitečných funkcí. 

Vybavena je přihrádkou na zeleninu EverFresh+, která napomáhá uchovat potraviny déle čerstvé. 

Systém NeoFrost pak zajistí čerstvost potravin a zamezí mísení jednotlivých pachů. Zároveň se postará o snadnou údržbu chladničky bez komplikovaného odmrazování. Na zadní straně spotřebiče se díky dvojici chladicích okruhů netvoří nepříjemné kapky. 

Aktivní modré světlo dále udržuje přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová je tak déle čerstvé.

Nejste si jisti výběrem moderní lednice?

Stále si nejste jisti, která varianta chytré chladničky je pro vás ta pravá? Nevíte, podle čeho vybírat? Netušíte, která funkce pro vás bude ta klíčová? Obraťte se na nás. Na e-shopu www.dobreelektro.cz vám rádi podáme pomocnou ruku. A zaručíme vám, že se svým výběrem ideálního spotřebiče budete skutečně spokojeni.


Mrkněte na další články