Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

TOP technologie moderních spotřebičů - 1. část - praní, sušení a chlazení

Současné moderní spotřebiče nabízejí řadu chytrých technologií, které vám mohou významně usnadnit život. Které to jsou? Pojďme se na to společně podívat v našem prvním dílu, který věnujeme pračkám, sušičkám a ledničkám.

Moderní svět praček

ProSteam / SteamCure

K nejzajímavějším prvkům u současných praček patří technologie ProSteam. Tato technologie umožňuje přidání parního programu.

Pára slouží k narovnání vláken u mačkavých tkanin, jako jsou například košile, díky tomu se již nemusí materiály po vyprání žehlit. Parní technologie zajišťuje až o 30 % méně pomačkání. Rovněž umí oblečení šetrným způsobem osvěžit a zbavit jej zápachu.

Program ProSteam tak zajistí v první řadě dokonale vyprané prádlo, ale také významně šetří váš čas.

ÖKOMix / Detergent Premix

Technologie s názvem ÖKOMix / Detergent Premix zajistí šetrné praní choulostivých materiálů. Uplatnění najde u látek, jako je například hedvábí, z něhož bývají často ušity dámské halenky. Těm je při praní potřeba věnovat zvláštní pozornost.

Pračky s touto technologií pracují na jednoduchém principu: Aviváž a prací prostředek se mísí ještě předtím, než se dostanou do bubnu. Než tedy přejdou oba přípravky k prádlu, jsou dokonale rozpuštěné. Což znamená, že pračka dokáže ošetřit každé vlákno lépe i při zkrácených programech.

Sušičky a jejich inovativní technologie

FiberPro

Systém FiberPro se stará o skutečně důkladné sušení. Společně s technologií 3D Scan dokáže vlhkost detekovat až do hloubky vláken.

Sušení je důkladné a zároveň vysoce šetrné. Proto je vhodné pro široké spektrum materiálů včetně zvláště citlivých tkanin, jako je hedvábí. Technologie FiberPro je vhodná i pro sušení funkčních materiálů, z nichž se vyrábějí například zimní bundy.

Moderní ledničky

NeoFrost

Technologie NeoFrost představuje inovativní systém chlazení se dvěma okruhy. Díky tomu nedochází k mísení vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. To napomáhá k uchování čerstvých potravin v lednici. Mraznička se mimoto nemusí složitě odmrazovat.

Harvestfresh

Chcete si po několika dnech vychutnat ovoce a zeleninu, jako byste je zrovna přinesli ze své zahrádky? Pak vsaďte na lednici s moderní funkcí Harvestfresh. Přihrádka HarvestFresh™ není jen tak obyčejnou přihrádkou na ovoce a zeleninu. Je totiž vybavená unikátním světelným režimem. Ten kopíruje nehledě na používání lednice střídání světla během celého dne. Díky tomu udržíte v chodu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchováte v něm tak mnohem více vitamínů.

Nejste si při výběru nových spotřebičů do své domácnosti jisti? Nevíte, jaké moderní funkce by měly vaše spotřebiče mít? Obraťte se na specialisty z e-shopu www.dobreelektro.cz. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem nejlepšího spotřebiče přímo pro vaši domácnost.


Mrkněte na další články