Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

TOP technologie moderních spotřebičů - 2. část - pečení, vaření, odsávání par, mytí nádobí

Moderní kuchyňské spotřebiče překypují chytrými technologiemi. Které vám významně usnadní život? Které vám ušetří spoustu času? A na které byste neměli nechat dopustit? Pojďme se na to společně podívat v našem druhém dílu, který věnujeme troubám, sporákům, odsavačům par a myčkám nádobí.

Profesionální pečení s novou troubou

Surf

Technologie Surf vám zajistí dokonale propečené jídlo. Moderní trouby s technologií Surf totiž neženou vzduch k jídlu jen zezadu, ale i ze stran. Díky tomu se jídlo peče krásně rovnoměrně ve všech úrovních, takže můžete připravit třeba hned několik jídel najednou, a to navíc až o 30 % rychleji.

Pyrolýza 

Neradi umýváte troubu? Raději byste se této činnosti vzdali? Pak můžete! Moderní pečící trouby totiž disponují tzv. pyrolýzou. A co to umí? Jedná se o moderní samočistící systém. Čištění komory pečící trouby je tak velice snadné a bez nutnosti použití čistících prostředků. Jak to funguje? Trouba se zahřeje nad 450 °C, čímž se odstraní i velmi zapečené nečistoty. Díky pyrolytickému čištění tak ušetříte svůj drahocenný čas.

Snadné vaření s novou varnou deskou

SensePro

Technologie SensePro vám umožní dosáhnout s varnou deskou profesionálních výsledků i v domácích podmínkách.

Moderní desky disponují bezdrátovou teplotní sondou. Tato sonda měří teplotu přímo uvnitř pokrmu. Můžete si tak bez obav troufnout například na přípravu pokrmů metodou Sous-vide, pro kterou je řízená teplota zcela klíčová.

Už se ani nebudete muset trápit s tím, jak vypadá správně opečený steak. Požadovaný stupeň propečení stačí jednoduše nastavit. Sonda je schopna vámi zvolenou teplotu hlídat s přesností na stupeň.

Odsavače par pro dokonale čistý vzduch

Breeze

Máte-li odsavače par v paměti jako nepříjemně hlučná zařízení, kvůli nimž se pobyt v kuchyni stává malým peklem, potěší vás funkce Breeze. S její pomocí dokážete vzduch v kuchyni účinně osvěžit, ale zároveň se postará o snížení hlučnosti.

Hob2Hood

Hob2Hood je funkcí, která využívá efektivní propojení odsavače par a varné desky. Spojit se zařízení dají za předpokladu, že pocházejí od jedné značky.

Toto propojení má zásadní výhodu v okamžitém aktivování funkce odsavače. Navíc dokáže odsavač intenzitu odsávání aktivovat podle aktuálního výkonu varné desky. Celý mechanismus zajistí ve vaší kuchyni neustále svěží vzduch. Zařízení jsou propojena bezdrátovou technologií, což zajišťuje nejen dobrou funkčnost, ale i pohodlné ovládání.

Mytí nádobí snadno s myčkami nádobí

AirDry

AirDry je technologie, která se používá k dosušení nádobí. Využívá k tomu přirozený tok vzduchu. V průběhu poslední fáze myčka pootevře dvířka o 10 cm. Nádobí tak může volně dosychat do té doby, dokud ho nevyjmete.

ComfortLift

Funkce ComfortLift vám usnadní plnění myčky a její následné vyklízení. Mechanismus umožňuje snadné zdvižení koše ve směru k sobě. Tím si velmi usnadníte přístup k nádobí.

AutoDose

Netušíte, kolik čistícího prostředku vložit do myčky nádobí? Nevíte, zda jste jej do myčky nedali moc, anebo málo? Pak vsaďte na funkci AutoDose. Tato funkce sama vyhodnotí potřebu čistícího prostředku, a tak máte vždy jistotu, že jste jej nepoužili ani příliš hodně, sní příliš málo. Ušetříte tak peníze na spotřebě čistícího prostředku.

AquaIntense

Potřebujete umýt i pořádně zapečené zbytky jídla, ale nechce se vám nádobí zdlouhavě odmáčet? Nyní se můžete spolehnout i na vaši myčku. Speciální mycí rameno AquaIntense totiž umyje i ty nejpřipečenější zbytky jídla za vás. Ani skutečně odolné skvrny, mastnoty nebo zbytky nebudou mít šanci. Přídavné rameno AquaIntense myje až 5x účinněji než program Intensive 70. Odpadá vám tak namáhavé drhnutí a namáčení na dlouhé hodiny, myčka to zvládne za vás.

Unikátní funkce novodobých sporáků

AirFry

Máte i vy v kuchyni spoustu dalších drobných spotřebičů, které ale přicházejí ke slovu jen příležitostně?

Pak vám bude vyhovovat sporák s funkcí AirFry. Ta dokáže plnohodnotně nahradit fritézu. Připravíte v ní například zeleninu nebo hranolky. Všechny pokrmy zůstanou dokonale křupavé a zároveň při jejich přípravě nemusíte používat žádný nadbytečný olej. Systém AirFry je navržen pro fungování v součinnosti s plechem AirFry.

PlusSteam

PlusSteam přináší další vylepšení do světa pečení. Založena je na působení horkého vzduchu, který dokáže v troubě vytvořit dostatek páry. Ta se postará o vytvoření kůrky na pečivu. Navíc díky páře zůstane těsto uvnitř krásně nadýchané a vláčné.

SimpleSteam cleaning

Páru je možné využít nejen na pečení, ale také při čištění trouby, jak dokazuje inovativní funkce SimpleSteam cleaning. Díky tomu nebudou mít šanci ani zvláště odolné nečistoty, jako jsou připálené zbytky jídla. Velmi snadno je díky páře odstraníte.

Nejste si při výběru nových spotřebičů jisti? Obraťte se na nás. Rádi vám se správným výběrem spotřebičů do vaší domácnosti pomůžeme. Více informací najdete na našich stránkách www.dobreelektro.cz.


Mrkněte na další články