Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Vánoce se blíží, máte už vybraný vhodný dárek pro své blízké?

Pečení cukroví, pečlivý úklid celého bytu a shánění dárků pro rodinu i přátele. Předvánoční čas je často spíše než oním klidným obdobím, těšením se na Ježíška a rozjímáním dobou, která je ve znamení shonu a stresu. A nechceme vás děsit, ale do Vánoc už moc nezbývá. Máte už proto vybraný vhodný dárek pro své blízké? Poradíme vám, co zaručeně udělá radost každému, a to i tomu, který říká, že nic nepotřebuje.

Vybírání dárků spousta lidí nemá rádo

Zoufalé obíhání obchodů a vymýšlení dárků je pro mnoho lidí tou úplně nejneoblíbenější činností. Stačí přitom málo: s předstihem si vše rozmyslet a zvolit takový dárek, který nejen potěší, ale bude zároveň i užitečný. 

Budete tak mít jistotu, že jej obdarovaný využije a vy si můžete užívat svátků klidu a míru se vším všudy.

Jaký dárek udělá největší radost?

Každý z nás má jiné preference. Zatímco někdo považuje za svůj vysněný dárek potápění na Bahamách, druhý by raději nový kabriolet

Máme-li ale mluvit obecně, a přece jen o něco rozumněji, dojdeme k tomu, že lidé nejvíce ocení dárky, které jim pomáhají a usnadňují každodenní život.

Jaký je ideální dárek pro každého?

Přesně takovým dárkem jsou domácí spotřebiče. Ať už máte ve své rodině někoho, kdo si svůj domov teprve zařizuje, anebo by se mu hodila výměna některého ze spotřebičů, tímto dárkem nikdy neuděláte chybu.

Kuchyňské spotřebiče ocení každý

Kvalitní spotřebiče využije každá domácnost. A rozhodně více než dárky, na které se bude od prvního dne po Vánocích pouze prášit a za chvíli si na ně nikdo ani nevzpomene. 

Radost si můžete udělat i sami sobě

Ale kuchyňský spotřebič nemusíte kupovat pouze pro někoho jiného, proč si neudělat radost sami sobě?! A není třeba čekat až na Štědrý den, naopak! Taková nová horkovzdušná trouba od Beka se vám bude při přípravě vánočních dobrot opravdu hodit!

Pokud si jí pořídíte včas, stihnete v ní upéct i všechno vánoční cukroví. Nemusí ale zůstat jen u něj. 

Zdravé mlsání z nové trouby

Trendem dnešní doby je především zdravé mlsání, tak proč nezkusit i něco netradičního?! Co třeba chipsy z červené řepy?! Těm neodolá nikdo. Na přípravu postačí tři středně velké řepy a několik málo dalších ingrediencí:

  • 2 lžičky řepkového oleje
  • ½ lžičky soli
  • 1/4 lžičky pepře     

Postup přípravy chipsů z červené řepy

Postup přípravy je snadný, řepu omyjeme a nakrájíme na tenká kolečka. Dále je smícháme s olejem, solí a pepřem. Poté je vyskládáme na pečící papír a pečeme je při teplotě 160 stupňů na 25-30 minut. V polovině doby pečení otočíme jednotlivá kolečka tak, aby se propekly z obou stran.

Funkce Surf v horkovzdušné troubě Beko

Právě pro recepty tohoto typu je velmi užitečná funkce Surf, kterou trouby Beko disponují. Tato funkce zajistí, že horký vzduch nevychází jen ze zadní strany trouby, ale také z jejích boků. 

Díky tomu je teplo rozváděno do celého prostoru trouby rovnoměrně a připravovaný pokrm se tak ze všech stran dokonale propéká nebo opéká.

Spotřebiče vybírejte u specialistů

Ať již budete spotřebiče nakupovat jako dárek pro své blízké anebo přímo pro sebe, vždy dejte přednost nákupu u specialistů, kteří vám s výběrem pomohou a poradí i s tím, jak dané zařízení obsluhovat. 

Tak neváhejte a připravte se na Vánoce již nyní! Dobréelektro.cz je vám plně k dispozici.


Mrkněte na další články