Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Vánoční cukroví: Moderní trouby dovedou vaše kulinářské umění k dokonalosti

Linecké, rohlíčky, včelí úly, kokosové kuličky, perníčky, pusinky… Opět se chystáte na vrchol své pekařské sezóny? Plánujete letos upéct 5, 9, nebo dokonce 13 druhů cukroví? A chcete, aby se všechny povedly na jedničku? Pak se ještě před pečením vybavte novou moderní troubou.

S moderní troubou bude vaše cukroví jak od profíka

Moderní trouby mají totiž nespočet výhod oproti klasickým horkovzdušným troubám. A to nejen při přípravě mas, pečené zeleniny, ale i při pečení cukroví a sladkých dezertů.

Moderní trouba vám může pomoci dosáhnout rovnoměrnější teploty ve vašem pečícím prostoru, což zabraňuje přepečení nebo nedopečení určitých částí dezertu. To může být důležité zejména při pečení velkých dortů, ale i vánočních dobrot.

Jakou troubu zvolit?

Jenže po jaké troubě sáhnout? Která se vám z dlouhodobého hlediska nejvíce oplatí? Se kterou budete mít největší úspěch? Vybrali jsme si pro vás 3 modely trub, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Ač se vychytanými funkcemi navzájem liší, pak jsou všechny cenově dostupné a úsporné, tedy v energetické třídě A nebo A+. 

Trouba Beko BBIM12300X

Jako první vám představujeme troubu Beko BBIM12300X. Tu u nás můžete najít dokonce v trojkombinaci se sklokeramickou varnou deskou a vestavěnou mikrovlnou troubou. 

Troubu Beko BBIM12300X si zamilujete hned na první pohled. Meziskelní čištění - naleštěná skla dvířek jako v galerii, inovativní způsob pečení pro perfektní výsledek, EcoFiber, 3D pečení. To jsou jen některé z moderních funkcí této trouby.

V této troubě můžete nejen péct, ale také grilovat, rozmrazovat, péct s ventilátorem, anebo si zvolit pouze horní nebo dolní pečení. Pro vaše vánoční cukroví to nejlepší.

Trouba Electrolux EOF3H40X

Přesuneme se k dalšímu modelu, kterým je trouba Electrolux EOF3H40X. Tato trouba vás potěší velice jednoduchým způsobem čištění s pomocí páry. Dále si u ní můžete nastavit velice přesnou dobu pečení, takže se vám už nikdy nic nepřipeče. 

Dozajista u ní oceníte taky rovnoměrné pečení, které bývá u většiny trub největším kamenem úrazu. Už nebudete muset řešit, že zadní část plechu máte připečenou a přední je ještě nedopečená.

A pokud jste skutečně velká pekařka, pak už nemusíte trávit hodiny a hodiny v kuchyni. Díky víceúrovňovému pečení můžete bez obav péct až na 3 úrovních najednou. Takže vaše dokonalé dezerty budete mít připravené raz dva.

Trouba Candy FCT625WXL

Jako poslední si v tomto článku představíme troubu Candy FCT625WXL. Tato elegantní trouba v energetické třídě A+ nabízí objem 70 litrů, 7 programů pečení, funkci pizza, Cook Light, elektronický termostat, dotykový displej, čištění Aquativa, teleskopické výsuvy a spoustu, spoustu dalšího.

Užívat si budete nejen pečení v této troubě, ale také její následné čištění. Nemusíte ji totiž drhnout dlouhé hodiny. Stačí nalít 300 ml destilované vody na dno trouby a zahřívat po dobu 30 minut na 90 °. Po vychladnutí můžete zbytky snadno setřít vlhkým hadříkem.

Vyberte si dokonalou troubu pro své vánoční pečení

Už víte, jakou troubu si na vánoční pečení, anebo pod vánoční stromeček pořídíte? Že ještě ne? Anebo potřebujete se správným výběrem poradit? Trochu se ztrácíte ve všech těch funkcích a možnostech jednotlivých trub? Pak se na nás s klidem obraťte. Rádi vám s výběrem poradíme a pomůžeme. Jsme specialisty na domácí spotřebiče, a to už od roku 2011.

Mrkněte na další články