Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Varné desky BEKO: Umí víc než uvařit

Současné moderní varné desky jsou přístroji, které umí mnohem více než jen připravit jídlo. Disponují totiž celou řadou užitečných funkcí. Jaké nejzajímavější prvky najdete v segmentu značky Beko? Pojďme se na to společně podívat!

AutoCook

AutoCook - Tato funkce vám dovoluje vařit, smažit, udržovat teplotu jídla nebo pozastavit ohřev. Určena je k pomalému vaření nebo smažení, případně k udržení pokrmu při žádoucí teplotě.

Umožňuje vám rychlé nastavení úrovně ohřevu dle způsobu vaření. Doslova jedním stiskem dokážete nastavit vhodnou teplotu, ať už pro vaření, smažení nebo právě pro udržení teploty jídla.

Díky tomu je vaření s touto varnou deskou komfortnější než u jiných modelů. Prakticky o vše se postará sama. Vy sami jí musíte věnovat jen minimální pozornost. Touto funkcí disponuje například praktická indukční deska Beko HII64500FHT.

Booster

Varné desky Beko využívají rovněž funkci Booster pro každou varnou zónu. Ta vám umožňuje velmi rychlé zahřátí desky, čímž šetří váš čas.

Zrychlí se totiž nejen samotné nahřátí varné zóny, ale v závislosti na tom pochopitelně i vaření jako takové. Například přivést k varu vodu na těstoviny bude doslova otázkou okamžiku. Díky tomu se osvobodíte od nekonečného čekání při vaření.

Užitečnou funkcí Booster je vybavena ze široké škály modelů známého výrobce BEKO například indukční deska BEKO Beyond HII64200FMTW.

IndyFlex

Další zajímavou funkcí varných desek BEKO je IndyFlex. Podstatou této praktické funkce je propojení menší zóny na jedné polovině desky do jedné velké. Můžete si tak vybrat, zda budete využívat klasicky čtyři varné zóny, nebo si je spojíte do jedné.

Díky tomu vás přístroj nebude omezovat, ať už potřebujete uvařit „ve velkém“, například ve větším pekáči, nebo chystáte zrovna oběd jen pro sebe v malém kastrůlku. Z toho plyne zjednodušení vaření, neboť velikost nádob jednoduše neřešíte. Zároveň spoříte čas i elektrickou energii.

Vylepšená verze IndyFlex+ vám nabídne možnost využívat v základu až osm varných zón a ty případně spojit do dvou velkých. Toto řešení nabízí například varná deska Beko HII68811NT.

Stop&Go

Stop&Go - Tato funkce je určena k rychlému zastavení ohřevu. Zařízení si, zjednodušeně řečeno, zapamatuje vaše nastavení na všech varných zónách a dotykem tlačítka Stop&Go jej jednoduše obnoví do stejného nastavení v době přerušení.

Snadno tak proces vaření můžete přerušit, pokud vás například vyruší nečekaná návštěva, pošťačka nebo děti. Až se vrátíte, jediným stisknutím vše zase obnovíte. 

Desku nemusíte přenastavovat ani vypínat a současně nehrozí, že byste pokrm na plotně spálili. Tuto praktickou funkci získala například varná deska Beko HII64200FMTW.

Touch Sensitive Control

Touch Sensitive Control je funkce vysoce intuitivního ovládání. Varná deska vám tak jednoduchým posunutím prstu nastaví přesně tu úroveň ohřevu, kterou potřebujete.

Díky tomu můžete všechny možnosti a kompletní spektrum funkcí varné desky využít každý den naplno. Navíc jednotlivé modely varných desek Beko jsou stylové a praktické. Stanou se tak dokonalým pomocníkem v každé kuchyni.

EasyFit

EasyFit umožňuje jednoduchou instalaci varné desky do vaší kuchyně. Zvládnout byste ji měli i vy sami. Nepotřebujete žádné složité vrtání ani šroubování.

Desku jednoduše usadíte do výřezu. Držet na svém místě bude pomocí sofistikovaného systému, který je integrován na bocích zařízení. Ten umožňuje pouhé zacvaknutí desky na místo. Odborníka tak oslovte až pro její samotné zapojení.

Vyberte si varnou desku BEKO na DobréElektro.cz

Stále jste si nevybrali nejlepší variantu varné desky? Nevíte, po jakém modelu sáhnout? Potřebujete radu odborníka? Spolehněte se na naše experty z www.dobrelektro.cz. Ochotně vám poradíme s nákupem. U nás najdete kompletní nabídku varných desek od značky BEKO.

Mrkněte na další články