Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Výrobce moderních spotřebičů Hoover

Moderní spotřebiče Hoover patří mezi značky, které jsou jednoduše zárukou nejvyšší kvality. Tento výrobce produkuje zboží prémiové kvality, a to především v oblasti vysávání, praní a sušení, úpravy vzduchu, čištění, vaření a chlazení. Firma s dlouholetou tradicí klade důraz na zajištění co největší spokojenosti svých zákazníků prostřednictvím jedinečně spolehlivých spotřebičů s dlouhou životností.

Historie vzniku firmy

Společnost The Hoover Company založil v roce 1908 William Hoover, když poznal, jak velký potenciál se skrývá ve vynálezu bratrance své ženy. Jamen Spangler, noční hlídač, jehož trápilo vdechování velkého množství prachu na pracovišti, vymyslel zařízení, které se skládalo z jednoduchého ventilátoru, bedny, potahu na polštář a násady – jednalo se o první vysavač na světě

Se svým vynálezem se obrátil na svou sestřenici a jejího bohatého podnikavého manžela a prodal jim svůj patent. Díky tomu se vysavače mohly začít masově vyrábět.

Úspěšné tažení společnosti pokračuje

Své prvenství si firma uchovala i v následujících letech, a proto mohla již v roce 1926 uvést na trh vysavač elektrický, v roce 1936 doplněný o důmyslnou ohebnou hadici, která je až dodnes součástí moderních vysavačů. 

Obrovské úspěchy a popularita umožnili velkou expanzi společnosti a rozšíření sortimentu o pračky a jiné spotřebiče, které usnadňují péči o rodinu a domácnost. Složitá fúze na konci osmdesátých let pak vyústila ve spojení se značkou Candy.

Jaké jsou klady Hoover spotřebičů

V současné době patří výrobky společnosti Hoover mezi nejvyhledávanější produkty nejvyšší třídy na trhu

Filozofií společnosti je totiž i nadále nabízet spotřebiteli produkty, které poskytují vysoký komfort, úsporu času, jednoduché a účelné využití, zároveň však nadstandardní kvalitu, dokonalý design a akcent na inovativní technologie, které vyhovují nejnovějším trendům i v oblasti ekologie a ekonomické nenáročnosti. Zároveň Hoover nabízí prodlouženou záruku 5 let prakticky na celý sortiment svých spotřebičů.

Aktuální nabídka

Bohatou řadu produktů tak značka nyní nabízí, a to například nově i na našem e-shopu www.dobreelektro.cz, v oblasti úklidu – jistotou jsou vestavné spotřebiče, ale i volně stojící pračky s různým způsobem plnění, sušičky, myčky, nebo pro potřeby kulinářství – chladničky, multifunkční trouby, vinotéky, odsavače par, varné desky atd. Na veškeré spotřebiče značky Hoover u nás navíc získáte prodlouženou záruku 5 let.

Hoover je značka, která beze zbytku splňuje i ty nejnáročnější požadavky svých uživatelů. Pokud se i vy chcete stát spokojeným majitelem kvalitního domácího spotřebiče, využijte některou z řady skvělých akcí a slev na www.dobreelektro.cz. Zároveň vám zde rádi s nákupem pomohou specializovaní a ochotní odborníci na domácí spotřebiče.


Mrkněte na další články