Akční kampaně našeho e-shopu DobreElektro.cz
212 243 722
Po - Pá 9:00 - 17:00
Zpět na všechny články

Zahradní trampolíny: Pořiďte si netradiční zábavu na svou zahradu nebo terasu

Chcete si zpříjemnit pobyt na zahradě? Pořiďte si trampolínu! Je lehce instalovatelná a jistě ji hojně využijete. Skákání na trampolíně milují hlavně děti. A můžete si zkoušet různé triky a přemety.

Trampolíny Marimex

Trampolína je skvělý cvičební nástroj vhodný na zábavu a na posílení svalů. Díky sedavému stylu života nás často bolí záda a potřebujeme se procvičit a protáhnout. Jestliže vás nebaví nudné běhání nebo jízda na kole, můžete vyzkoušet trampolínu

Skákání je zábava a není to jen pro děti. I dospělí si užijí svoje. 

Trampolíny a bezpečnost

Trampolíny jsou bezpečné a stabilní. Stačí je ukotvit na místo s pevným podkladem. 

Měla by stát ve volném prostoru, kde je dostatek místa na to, aby se v ní dalo skákat bez úrazu. Existují různé výšky trampolín, pro dospělé i děti. Základem trampolíny by měla být síť, která vás zachytí, abyste nepřepadli přes okraj. 

Konstrukce z kvalitní oceli vám zajistí bezpečnost při skákání. Odrazová plocha má vysokou životnost a je opatřena protiskluzovou vrstvou, která zabraňuje případným oděrkám při pádu. 

Trampolína nebo bazén?

Jestliže přemýšlíte, zda si pořídit na zahradu trampolínu nebo bazén, vyzkoušejte trampolínu. 

Je velmi lehce složitelná a nemusí se oproti bazénu neustále čistit. Využijete ji nejen v letních měsících, kdy panuje velké horko, jako bazén, ale po celý rok

Napadaný pyl nebo listí jen lehce smetete a trampolína je hned připravena k použití.

Triky na trampolíně

Skákat na trampolíně můžete jen tak, nebo také zkoušet nejrůznější triky. Můžete dělat například výskoky, běh na místě, skákacího panáka, dřepy, prkno, klubko nebo provaz. 

Jak trampolína prospívá tělu

Skákání na trampolíně má pozitivní vliv na vaše tělo a svaly. Cvičením se dobře hubne a spalujete tuky. Je to anaerobní cvičení, které napomáhá pro zdravý krevní oběh. Posiluje srdce a je prevencí kardiovaskulárních chorob. 

Cvičení na trampolíně je příjemné i pro vaši psychiku. Uvolňuje endorfiny a má pozitivní vliv na váš duševní stav. Skákání na trampolíně vás uvolní a naplní radostí. Budete se cítit lépe a protáhnete si celé tělo.

Je lepší si zaskákat než jen sedět

Než trávit čas u počítače nebo televize, je lepší zajít si na zahradu zaskákat. Pohyb a čerstvý vzduch vám posílí také plíce, které budou lépe okysličeny. Na trampolínu se navíc vejde více lidí, takže budete mít zábavu pro celou rodinu zaručenou. 

Není nic lepšího, než mít vlastní trampolínu. Vytrhne vás z běžné každodenní rutiny a přinese do vašeho života víc akce a legrace. 

Na trampolínu po jednom a od 5 let

Na trampolínu sice můžete pozvat také své přátele, ale kvůli bezpečnosti je nejlepší užívat ji po jednom. Aktivní používání trampolíny navíc doporučujeme pro děti starší 5 - 6 let a po krátké rozcvičce.

Trampolíny Marimex nově najdete v nabídce DobréElektro.cz

Trampolíny Marimex seženete snadno a rychle na e-shopu www.dobreelektro.cz. Rádi vám zde s výběrem vaší nové trampolíny poradí naši zkušení specialisté. Obraťte se na nás. Objednávky posíláme po celé ČR bez omezení velikosti nebo hmotnosti.

Mrkněte na další články